2737
2734

خانومامن فیlter شکنمو روشن میکنم یا وصل نمیشه یا میشه ولی نمیشه از تلگرام یا برنامه هایی که فیلLterشکن میخان استفاده کرد😒فقط واسه من اینجوریه یا براشماهم مشکل داره؟؟؟؟

ممنون میشم اسم v.p.n تونم بگین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ف.یلترشکن برا برنامه هایی ک لازم  به ف.یلترن  خوب کار میکنه مثل یتویوب،تلگرام اصلی 

بقیه برنامه هارو اختلال توش ایجاد میکنع مثل سایت های مجاز،واتسپ 

ماله من بیسفون هست

ف.یلترشکن برا برنامه هایی ک لازم  به ف.یلترن  خوب کار میکنه مثل یتویوب،تلگرام اصلی  ...

برا من تلگرامم بالا نمیاره free v.p.n نصب کردم بازم جواب نداد 

مرسی اینم امتحان میکنم 😘

برا من تلگرامم بالا نمیاره free v.p.n نصب کردم بازم جواب نداد  مرسی اینم امتحان میکنم 😘

تلگرامت اصله،یا فیکه 

تلگرام های فیک مثل تلگرام طلایی،سانگرام،فیلگرام،موبوگرام نیازی ب ف.یلترشکن ندارن با پرو.کسی کار میکنن 

تلگرامت اصله،یا فیکه  تلگرام های فیک مثل تلگرام طلایی،سانگرام،فیلگرام،موبوگرام نیازی ب ف.یلترش ...

نه اصله 

بچه ها گفتن کیوی اونم نصب گردم الان وصل شد ولی جواب نداد😭

نه اصله  بچه ها گفتن کیوی اونم نصب گردم الان وصل شد ولی جواب نداد😭

وی پی ان شیر 

یا موبو وی . پی . ان‌. خیلی خوبه من چون این سرعتتش عالیع برای اسنپ چت استفاده میکنم 

Free وی . پی . ان .هم بد نی

وی پی ان شیر  یا موبو وی . پی . ان‌. خیلی خوبه من چون این سرعتتش عالیع برای اسنپ چت استفاده می ...

free رو داشتم خیلی خوب بود ولی دیگه جواب نمیده😭خسته شدم ۳۰ ۴۰ تایی رو امتحان کردم هیچی ب هیچی

2706