2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهتون نگفتن رشدش خوب بوده یا کند باتوجه به این که میگن ۶ماه اول ۹سانت زیاد میشه بعدش ماهی نیم سانت

زیاد توجه نکن ب اینچیزا

چون تواین چیزا ژنتیکم دخیله ممکنه یکی ب مامان باباش بره سرش بزرگ باشه یا یکی سرش کوچیک باشه

2738
خيلي استرس كرفته خدا كنه أين سري ٤٣ونيم شده باشه

سلام عزیزم دور سر دختر من ۵ ماهگی ۴٠ هست خیلی نگرانم دکتر گفت باید ۴٢ باشه شما چکار کردی؟ دکتر چی گفت؟ 

خدا به حضرت موسی گفت اگر می خواهی دعایت مستجاب بشه با زبانی دعا کن که با اون گناه نکردی،موسی گفت کدوم زبان خدا گفت زبان دیگری در حق همدیگه دعا کنیم ان شالله هممون هر چه سریعتر جواب بگیریم
سلام عزیزم دور سر دختر من ۵ ماهگی ۴٠ هست خیلی نگرانم دکتر گفت باید ۴٢ باشه شما چکار کردی؟ دکتر چی گف ...

۱۰ماهگی که رفتم ۴۳ونیم بود سری قبل احتمالن اشتباه اندازه گرفته بودن

موقع تولد چند بوده؟

34

خدا به حضرت موسی گفت اگر می خواهی دعایت مستجاب بشه با زبانی دعا کن که با اون گناه نکردی،موسی گفت کدوم زبان خدا گفت زبان دیگری در حق همدیگه دعا کنیم ان شالله هممون هر چه سریعتر جواب بگیریم
بدو تولد 36 الان ک هفت ماهشه 43

سلام گلم خوبی

میشه لطفا جوابمو بدی توروخدا من پسرم با دورسر ۳۶بدنیا اومد الان ۷ماه و ۲۴روزشه ۴۳ دورسرش شما چطور شد دورسر بچتون ۹ماهگی چند بود الان چندساله و چنده