2733
2734

من خیای دوست دارم موهامو کراتین یا پروتین تراپی کنم من مجرد ک بودم موهام خیلی لخت بود خیلی من 19سالمه و 1 ساله ک ازدواج کردم من موهامو موقع عروسیم فقط مش کردم ک رسیدگی کزدم ب موهام وگزنه داغون تر میشد... دوست دارم موهام برگرده ب حالت اول لخت لخت.. 

دیشب ب شوهرم گفتم میرم کراتین کنم میگه همینجوری خوبه... میگم چا ااخه مگه بده ب زیباییم میرسم؟؟ میگه همینجوریش خوبی میگه اگه طرف مجانی انجام میده برو😐😂😂

گفتم قیمت کراتینش بوده 800 گفته ازم 300 میگیره

میگه الکی پولاتو حدر نده اخه این کجاش حدر دادنه

کلا میخوام ی کاری انجام بدم میگه ن و فلان

شگهرم خسیس نیستا خیلس دستو دل بازه خیلی برام خرج میکنه 

ولی نمیدونم بااینکه مخالفه چ کنم؟؟؟ 

اونایی ک تجربه دارن مث من شدن بم بگین چی بگم ک راضی شه

یا بصی وقتا ب بهانه رنگ کردن مو میخوام برم کراتین کنم😂😂😂😂

خودم بلدم مو رنگ کنم خودم آرایشگرم.... هوف چ کنممم

احساس میکنم دوست نداره زیباییمو کسی ببینه مخصوصا جنس مخالفو اینا چون سنم کمه میترسه..... 

منم همش امیدوارش میکنم ک اینطوری فکر نکنو فلان ن هرجا میریم فقط و فقط با خودش.... خیلس بم وابستس شدید ک طاقت نداره یروز خونه تنها باش یا با خواهرم یا کس دگ برم خرید.. 😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیشتر دلش نمیخواد مایه بده، با زبون از اول میختو بکوب خودم بلدم یعنی چی خودتم انجام میدی بگورفتم بیرون فلان قدر شده

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@

ببین اینو همین اول کار براش جا بنداز برای زیباییت هزینه کنه! من اولاش میرفتم پیش فامیلمون ارایشری بلد بود خیلی کمم بهش پول میدادم یک سوم آرایشگاه در میومد! ولی بعدش گفتم چرا؟ چرا اینکارو کنم؟ مگه من همسرش نیستم؟ سر یه چیزایی دیگه غنائت میکنم نه اینجا! بزار بدونه زنش نیازهای جانبی داره! و اصلا آرایشگاه و اینا جز نیاز های جدیه!

پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی.....

«احساس میکنم دوست نداره زیباییمو کسی ببینه مخصوصا جنس مخالفو اینا چون سنم کمه میترسه..... 

منم همش امیدوارش میکنم ک اینطوری فکر نکنو فلان ن هرجا میریم فقط و فقط با خودش.... خیلس بم وابستس شدید ک طاقت نداره یروز خونه تنها باش یا با خواهرم یا کس دگ برم خرید.»

😐😐😐😐😐😐😐

2740

هرروز توخونه راه میری جلوش،اینور اونور بگو وای موهام صاف نیست

از موهام خوشم نمیاد 

کاش میتونستم صافشون کنم،رومخش راه برو😂

بگو من میخوام براتو خودمو خوشگل کنم،خوشت میاد فردا بگن نگا زنش🤣🤣خلاصه ی چیزایی سرهم کن دیگع

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
الکی خودتو گول نزن که دوست نداره زیباییمو کسی ببینه اون دوست نداره پول خرج کنه

من خودمم اخه شاغلم و توخننه کار یکنم اینتر نتی خودمم پول دارم.. الینه هست مامانشم میگفت چون شوهرم خیلی ادم مذهبیه

هرروز توخونه راه میری جلوش،اینور اونور بگو وای موهام صاف نیست از موهام خوشم نمیاد  کاش م ...

سممم😂😂😂😂

دمت گرمممم خوبه خودشم قبلا میگفت کاش موهات صاف میبود مث قبلا😂😂😂

من خودمم اخه شاغلم و توخننه کار یکنم اینتر نتی خودمم پول دارم.. الینه هست مامانشم میگفت چون شوهرم خی ...

بچه ای 

یروزی حرفای مارو میفهمی که دیره

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢