2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر جهیزیه تو شهر ما برا دختر خیلی درنمیاد 😁 اخه خیلی چیزا رو باید پسر بخره . مثل تلوزیون ، یخچال فریزر ، گاز .مبل ،۲ تا فرش، ماشین لباسشویی ...

اول اینکه همیشه یادت باشه فقط یک بار میتونی زندگی کنی پس کاری نکن ک حال خوش برات حسرت بشه:) دوم اینکه ممنون میشم برا حالِ دلم صلوات بفرستین💜
2728

وسایل آشپزخونه اگه خیلی واسه تزعین چیزی نگیری یه پنجاه میشه (تازه وسایل گرفتیم کمترم شده)اما وسایل بزرگ یه هفتاد میلیون میشه اونایی که میگن بالای دویست میلیون تاپیک شمارو نخوندن که گفتید متوسط 

خداروشکر جهیزیه تو شهر ما برا دختر خیلی درنمیاد 😁 اخه خیلی چیزا رو باید پسر بخره . مثل تلوزیون ، یخ ...

منم بابام گف خودمون میگیریم اونا خودشون میخواستن بگیرن 

تیکه های بزرگم برداشت 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 
2740
وسایل آشپزخونه اگه خیلی واسه تزعین چیزی نگیری یه پنجاه میشه (تازه وسایل گرفتیم کمترم شده)اما وسایل ب ...

من نمیخوام زیاد به خرج بیوفتیم در حد کم باشه 

اضافی که چیزای بدردنخور نمیگیرم 

ببین مثلا سرخ کن واقعا به درد نخوره 

واسه من پلوپز به درد نخور بود 

من از چرخ گوشت و قهوه سازم استفاده میکنم چون شوهرم اهل قهوه و لته و اسپرسو بلد هم هست درست کنه اهلش نیستی نگیر 

من چایی ساز نگرفتم چون چایی دم کرده دوست دارم ولی کتری برقی خریدم خیلی به دردم میخوره 

یا مثلاً هواپز و اینا گرفتم اصلا به درد نخور 

ساندویچ ساز خیلی کم استفاده می کنم 

ولی گوشکوب برقی خیلی به درد بخوره 

یا مثلاً غذا ساز و آبمیوه گیری و اینا 

ببین مثلا سرخ کن واقعا به درد نخوره  واسه من پلوپز به درد نخور بود  من از چرخ گوشت و قهو ...

آره من کم میخرم ولی جنس خوب برمیدارم 

بعضی اصلا به کار نمیان 

شهر های جنوب ما بوشهریم با لنج از دبی میارن نصبت به جاهای دیگه هم مناسب تر میدن

چجوری بیارم تا تهران میترسم تو راه خراب شه 

2706