2737
2734
من لوکس ترین خورده ریزه هارو با ۷۰ میلیون خریدم مثلا ارکوپالم ۹ میلیون شد چینیم ۱۵  و حتی کوچکت ...

دقیقا منم موقع خرید جهیزیه با خودم فک میکردن بعضیا چجوری میگن یک میلیارد جهیزیه خریدن وقتی هم وسایلشونو میبینی خیلی لوازم آنچنانی و خاصی ندارن
من تقریبا همه چیزمو نه لوکس امابرندهای خوب خریدم خریدم شد حدود 250
بدون احتساب یخچال و تلوزیون و ماشین لباسشویی و فرش که همسرم خرید و اوناهم حدود 150 هزینش شد

من سال ۸۶ عروسی کردم لوکس ترین جهیزیه رو گرفتم شد حدود ۱۵ ملیون  فقط هم تی وی با شوهرم بود&nbs ...

الان یه لباسشویی دوو ۱۶ تومنه منکه از یخچال ساید و دوقلو زدم از معمولیا خریدم ولی خب لباسشویی دیگ مجبوریم ۱۶ پیاده شیم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم هیچی اضافه نیست. همش تو زندگی بکار میاد. اگه پدرتون داره بزارین بخره تو زندگی هی مجبور نشین کم ...

آره من هم به نظرم اگه پدر آدم داشته باشه جهیزیه خوب ببره خیلی تو زندگی جلو می‌افته 

من یه دونه دختر بودم خدا خیر بده پدرم رو برام سنگ تموم گذاشت من بعد ۱۳ سال مبل های جهیزیه ام رو عوض کردم از بس جنسش خوب بود میز ناهار خوریم هنوز مال جهازمه بعد چهارده سال 

ولی الان آنقدر گرونیه اصلا یه کارمند نمیتونه جهیزیه خیلی خوب بده مگر اینکه پس انداز داشته باشه یا مثلا زمینی چیزی بفروشه اوضاع خیلی بد شده 

من به مامانم بعضی وقتها میگم خوب شد اون موقع شوهر کردم الان اصلا نمیشه جهیزیه خرید میگه الان بود دیگه خودت می‌خریدی 😁😁😁

2728
آره من هم به نظرم اگه پدر آدم داشته باشه جهیزیه خوب ببره خیلی تو زندگی جلو می‌افته  من یه دونه ...

گرونی که خیلیه 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 
2738
بنظرم هیچی اضافه نیست. همش تو زندگی بکار میاد. اگه پدرتون داره بزارین بخره تو زندگی هی مجبور نشین کم ...

منم گفتم برای من این لوازم کاربردی نبود
با نظرتون هم مخالفم که اگه پدرمون داره بزاریم بخره
دلیلی نداره لوازمی که میدونیم نیاز نداریم رو بخریم

این برندها الان اصلا تو بازار نیست  همه تولید ایرانه فقط برچسب ال جی و بوش میزنن  ولی اگ ...

آره برچسب میزنن 

به نظرت کجا واقعیشو میفروشن؟ 

من ۱۴ نفر ال جی دارم  چهارده ساله دارم مال من هم خوبه راضیم

الان جنسا فرق کرده دیگه اصلش تو بازار نیست 

به نظرت بانه داره؟ 

آره برچسب میزنن  به نظرت کجا واقعیشو میفروشن؟

هیچ جا اینها که کلا وارداتشون به ایران قطع شد 

باید دوو و اینها بگیری که حداقل بدونی مارکش واقعیه و برچسب نزدن 

پرجمعیت هستید ماشین ظرفشویی تعداد بالا بگیر اگه تو بازار هست ۱۸ نفر بگیر 

2706