2733
2734
عنوان

شوهرتون چقد بهتون پول میده

2044 بازدید | 124 پست

در ماه چقد میده 

مثلا میرین خرید هر چی خواسته باشین میده

خسیس نیستن 

خوراک خونرو چی میخره 

میشع برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی😍اخه یه بار سقط کردم😊کلی سختی کشیدم اگه فرستادی بگو تا منم برات بفرستم

خونه بابام😁

نخون        بهت میگم نخون       حالاکه تااینجااومدی بخون من یه مردادی لجبازم که لنگه ندارم البته بابام همیشه اینوبهم میگه🙂بااجازه بزرگترا۱۷سالمه مجردم ومیخوام رشته تجربی انتخاب کنم🤪🙌💃 یه هدف دارم که بنظرم پیش شمامسخرست میخوام مردادماه از۵۸کیلوبشم۵۰کیلو😁 فیلن خداحافظ بابایییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خرج خونه رو کلا خودش میده ،خودم هرچی لازم داشته باشم میگیره برام،خسیس نیستش ولی کارگره من درک میکنم و ولخرجی نمیکنم و بچه هم نداریم

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده
شوهر من ماهی شیش تومن میده واسه خودم و خرج خونه با خودشه کلا

پس انداز میکنی ؟

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
2740

چون زیاد خونه نیس کارتش اکثرا دست منه 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
اره چهارتومن پس انداز میکنم دو تومن هم خرج میکنم 

افرین تبدیل کن طلا 

دوست داشتن رو به اونایی اختصاص بدیم که تو زندگیمون نقش داشتن نه اونایی که برامون نقش بازی کردن دوست داشتن ارزش بالایی داره هدر ندیم 
کل پول منم خرج میکنه پول دادن دیگه پیشکش!

چه بد !َشاغلی ؟