2733
2734

چیکار کردین؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

چون تو زایمان داری از الان کوچولو کوچولو کن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون تو زایمان داری از الان کوچولو کوچولو کن

وقتی کم کم انجام میدم باز دوباره منفجر میشه 😂

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
فقط فریزر مو مرتب کردم‌😅

من فریزرمو خالی کردم ک مامانم هرچی گفت بخریم، چون 10 روز اون میخاد غذا درست کنه 🤕😂

2738

چه جالب همتون باردارین و ماه های اخر... 

چه سال نویی بشه برای شما 😍

برای منم دعا کنید و از این معجزات داخل امضاهاتون برای همه منتظرا اتفاق بیفته... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
واقعا میتونی؟ آفرین من که اصلا نمیتونم تکون بخورم همیشه یه وری افتادم یه گوشه خونم ترکیده نمیتونم جم ...

مامانم میگه نکن میایم باهم میکنیم ولی خب میخام جاهایی ک زیادی ترکیدن خودم جمع کنم 🤕

بقط یخچال و کابینت خوراکی هام مونده که دیگه حوصلم نمیگیره

البته از کلی ها...کارهای جزئیی هم پاک کردنها و شامپو فرش کشیدناس...

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏
بقط یخچال و کابینت خوراکی هام مونده که دیگه حوصلم نمیگیره البته از کلی ها...کارهای جزئیی هم پاک کرد ...

من مثلا کف آشپزخونه کثیفه میگم نشورم چون لیز میخورم اتفاقی میوفته، یا مثلا کمد دیواری رو بالاش دستم نمیرسه اینارو نمیدونم چیکار کنم 

خیلی خوبه که زرنگی مثل من تنبل نشدی

خب نمیشه ک تو خونه کثیف مهمون بیاد، آبروم میره 😂

2706