2737
2739
عنوان

دیشب شوهرم بعد مدت ها دستمو گرفتو منو بوسید😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3229 بازدید | 68 پست

ای جان دقیقا درکت کردم ♥️😍

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم لوس نیستی طبیعیه و قابل درک کاش مردا درک بالاتری داشتن متوجه میشدن با گفتن چند تا جمله و محبت چقدر میتونن حال زن زندگیشون و خوب کنن بعضیاشون واقعا قلبشون از سنگه انگار

2731

کی بچه رو‌نگه داشت همتون رفتین بیمارستان 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
2740
اخه ۲۰ سال بچه... 😶

من ۱۹سالمع دخملم  یکسالو یک ماهشه🙄

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷

ببین بعضی مردا دوستی ومحبت دارند اما یاد نگرفتند ابراز کنند این توی خونشونه بخاطر تربیت غلط خانوادگیشونه اما ممکنه خیلی هم با محبت باشند کم کم عادت میکنی سخت نگیر یا حتی خجالت می‌کشند از این کارا بکنند

عزیزم نیازی ب اینهمه التماس نیس برای مسخره نکردنت  چون همه ما خانوما میدونیم چقدر از محبت همسر ...

ممنونم...

من خیلی احساسی ام...اصلا به روی خودم نمیارم هر کی میبینه منو میگه انقد عاقلی که بهت نمیخوره ۲۰ ساله باشی...

اما درباره شوهرم همیشه مث یه بچه میمونم که تشنا محبت از سمت مادرشه..

عزیزم حرفتو بش بگو شوهرته بنظرم بهش بگی خیلی بهتره اینجوری هم سیراب محبت میشی هم زندگیتون شیرین تر میشع

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2706