2733
2739

باپرسی ک ۸ماه باهمین بگ عاشقتم میمیرم برات بدون تو نمیتونم،ولی میترسم قول ازدواج بدم،تای سال دیگ شرایطشو اخه نداریم.

میگ اگ زندگیم همین روال باشه صد درصده ولی میترسم ی اتفاقی بیوفته چندماه بهم زمان بده ببینم کارارو راست و ریست کنم مطمئن مطمئن بشم اون موقع قول بدم

اگ قصدم ازدواج ن 

اگ تفریحی بازم ن 

چون از ادمای بلاتکلیف بدم میاد یا کلا حرف ازدواج نزن 

یا هیچ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کات کردم باهاش😔خیلی حالم بده من جداشدم و اون تنها کسی بود ک این قضیه براش مهم نبودو منو میخاست...ولی چطور میتونه بگه نمیتونم قول بدم؟چطور..۴-۵جلسه رفتیم بیرون قانع نشدم هرچی حرف زد،کات کردم دارم جون میدم

کات کردم باهاش😔خیلی حالم بده من جداشدم و اون تنها کسی بود ک این قضیه براش مهم نبودو منو میخاست...ول ...

آخی عزیزم .ازش مطمئنی ؟؟یعنی میدونی راست میگه که شرایطشو نداره یا داره بهونه میاره؟؟