2737
2734

تروخدا کمک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8034246/داستان-کوتاه-زندگیم-همش-۲۵-سالمههرچی-به-سرم-اومد-توروخدا-نجاتم-بدین?postId=224141703

بله

خوندم تاپیکتو

سخته ولی دل بِکَن ازش 

سخته طول میکشه

شاید تو این راه یکسال دوساال اذیت شی، لاغر شی، گریه زیاد کنی

ولی زندگیت بهتر میشه

من تو گذشته ام داشتم همچین چیزیو

و ۲ سال طول کشید تا با خودم کنار بیام، البته ما هردومون عاشق هم بودیم، بین ما رو یه نفر بهم زد که بعد۷ سال هم فهمیدم دروغ گفته بودو به دروغ بینمون رو بهم زد تا بهم نرسیم

من بیشتر دارم میسوزم، میبینمش گاهی، دلم میره براش

ولی چه کنم ، فقط براش دعا میکنم خوشبخت شه

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

استارتر من تاپیکت رو بادقت خوندم. از توام چند تا پیرهن بیشتر پاره کردم. اگر حرف گوش میدی کامنتم رو بخون اگر ن بی توجه بگذر. 

این پسره صددر صد بدردت نمیخوره اما اینکه چرا نمیتونی بیخیالش بشی چون تا الان با کسی دوست نبودی و اصلا معنی پسر خوب رو درک نمیکنی! میگی تو دعوا ب پدرومادرت فحش های ناموسی میداده یک دختر چقدر باید بی عزت نفس باشه و اعتماد ب نفس نداشته باشه ک چنین حقارتی رو تحمل کنه. دختر خوب اگر برای خودت ارزش قائل نمیشی ب پدرومادرت رحم کن این رابطه سمی رو رهاش کن و بزار کسی ک واقعا انسانیت داره بیاد سمتت. اینو بدون شک بدون که اگر با یک فرد مناسب آشنا بشی تازه معنای زندگی واقعی رو میفهمی این آدم حتی یک لحظه ارزش هم صحبتی با دختر کاملی مث تورو نداره

کاربری ۴ ساله ام ترکید.. بخاطر یه اعتراض مسالمت آمیز🤫🤫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731