2737
2734
عنوان

هفته ۳۶ م شکمم انگار کوچیکه.

698 بازدید | 15 پست

سلام من هفته ۳۶م . ولی خودمو ک نگاه میکنم شکمم کوچیکه در حالت نشسته ک اصن هیچ ی کوچولو قلابی ولی نکنه نزنیم کوچولو موکول باشه دوست تپل مپلی باشه.. سونو اخر ک هفته ۳۲رفتم وزنشو زد ۱۹۶۵ ولی میگم ب سونو اعتماد نیست واسه وزن نظرتون 

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

شکم اول میگن بچه پسر باشه شکم جمع و جوره 

منم مثل توام 

سونو ۳۰ هفته وزنش۱۴۶۹_+۱۰٪ بود

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شکم اول میگن بچه پسر باشه شکم جمع و جوره  منم مثل توام  سونو ۳۰ هفته وزنش۱۴۶۹_+۱۰٪ بود

اره از منم پسره ولی شکم سومه

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

منم همش حس میکردم شکمم کوچیکه خانه بهداشتم بهم گفته بود شکمت کوچیکه ب دکترم گفتم گفت نرماله شکمت

باورت میشه از هنه میپرسیدم شکمم کوچیک نیس ی بار از خواهرزادم پرسیدم قاطی کرد گفت نخیرم ما ک میبینم شبیه ی توپه گندس

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
اره از منم پسره ولی شکم سومه

شاید چون پسره جمع و جوره نگران نباش💕

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738

من شکمم اصلاااا مشخص نبود بوه همش تو پهلوهام بوداما نی نیم توپول بود 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2706