2733
2734

خانوما من در حال طلاقم واسه خیانت شوهرم فردا مهریه میزارم اجرا دیگه نمی خوام از فردا شب پاشو بزارن تو این خونه البته خونمون سه دانگ به نام پدرشوهرمه سه دانگ خودم می تونم قفل در رو عوض کنم نمی خوام یه وقتی من نیستم دیگه خونه بشه مکان برای این اون زنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نمیتونی .. چون به نام پدرشوهرت هم هست و اگر پدر شوهرت شکایت کنه ، حرفش رو قبول میکنن

شما وکیلی؟ 

دختر زیبایم،  آناشید 😘 عمر مادر 👶 برای گرفتن دستای کوچولو ت لحظه شماری میکنیم 🤰 👨‍👩‍👧 👣 🍼 

عزیزم شما میتونی خونه رو قفل کنی. چون به نام پدر شوهرت ه نصفه ش

فقط اون مثل شما مدعی ه و حق داره. 

فقط حواس ت باشه چون شریک شما همسرت نیس و پدر شوهرت ه ربطی به مهریه و توقیف اموال نداره 

اگه وکیل پدر شوهرت بخواد اذیت کنه میتونه درخواست اجرت المثل بده. اگه خونه به نام شوهرت بود بهتر بود با درخواست مهریه توقیف میشد و نمیتونست درخواست اجرت امثل بده. چون زن و شوهر دائمی هستید 

پس قانونا میتونی قفل کنی 

ولی پدر شوهرت هم میتونه اذیت ت کنه اگه بخواد 

به نظرم خونه ت رو اگه میتونی ترک نکن 

دختر زیبایم،  آناشید 😘 عمر مادر 👶 برای گرفتن دستای کوچولو ت لحظه شماری میکنیم 🤰 👨‍👩‍👧 👣 🍼 
2738
عزیزم شما میتونی خونه رو قفل کنی. چون به نام پدر شوهرت ه نصفه ش فقط اون مثل شما مدعی ه و حق داره.&n ...

دیگه نمیشه عزیزم همه چیز تموم شده چیزایی ازش دیدم شنیدم تعقیبش کردم خودش خبر نداره ولی فردا می خوام مهریه بزارم اجرا و از این خونه برم دیگه طاقتم تموم شده