2737
2734

من میخام از شوهرم جدا شم ی پسرم دارم اصلا همو دوس نداریم هر روز دعوا کتک کاریه الانم ی دستمو شکسته 

میخام برم با کسی ک دوسسش دارم زندگی کنم ولی اونم شکاکه موندم چیکار کنم  

درست تصمیم بگیر 

بی گدار ب اب نزن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جونم بنظرم درست نیست بخاطر یکی دیگه طلاق بگیری 

طلاق بگیر ولی تنها باش و شاید دلیل اینکه شوهرتو دوست نداری همون شخص سوم باشه

و ب این فکر کن پسرت چقدر اسیب میبینه مامانش با ی غریبه ازدواج کنه و اون ب مامانش دست بزنه

2740
شاید پر بازدید شه میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستین🦋💓

😩😩😩بابا ول کنننننن .. توهمه ی تاپیکا هستی ... 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

وقتی اسم شوهرت تو شناسنامته و به فکر یکی دیگه ای میدونستی یعنی خیانت؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706