2733
2734
عنوان

چقدر مخالفید با شب تو خونه تنها موندن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تنها باشی مگه چه اتفاقی میفته؟  

یه چراغ خواب روشن بذار اگر ترس از تاریکی داری

البته بزرگسالی متوجه نمیشم علت ترست رو

در هم که کلا وقتی داخل خونه ای چه روز چه شب چه تنها چه با شوهر قفل کن مطمین تره.

مشکلی نیست.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731

من نمیترسم اتفاقا مادربزرگم رفت مشهد کلید داد بهم من هرشب رفتم تنها خوابیدم ترس نداره همونه که تو روزه فقط شب شده 

مینشستم درس میخوندم قرآن میخوندم و میخابیدم صبح هم میرفتم دانشگاه

ارتباطتتون با خدا چطوریه؟ 

2738
ژینا چنتا کاربری داری همین الان تو ی تاپیک دیگ پروفت فزق داش گیج شدم😐

خودم عوض کردم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من قبلا نمیترسیدم ولی بیدار میموندم دم صبح میخابیدم

از وقتی افسردگی گرفتم خیلی میترسم کلا در همه چی

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706