2733
2739
عنوان

در مورد سرطان بیضه

126 بازدید | 4 پست

یکی از فامیلامون داره .یه ماه دیگه بچشون به دنیا میاد .همش شیمی درمانی میشه ولی از بین نمیره .کسی رو دیدین اینطوری باشه خوب بشه؟😔

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...

سلام عزیزم. من پدرم مشکل سرطان بیضه رو داشت. خیلی حالش بد بود و ما به چندین دکتر و بیمارستان مراجعه کردیم اما مشکل اش برطرف شد تا اینکه به توصیه یکی از دوستان پدرم به دکتر تراب پرهیز مراجعه کردیم و خوشبختانه تحت درمان  قرار گرفت و حالا کاملا سلامتیش رو بدست آورده. توی کارش خیلی مجرب و متبحره. ازش خیلی راضی هستم. حتما بهش مراجعه کنید. ایشالا فامیل شما هم سلامتی شونو بدست می آره    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. من پدرم مشکل سرطان بیضه رو داشت. خیلی حالش بد بود و ما به چندین دکتر و بیمارستان مراجعه ...

فدات گلم.ایشونم جراحی شدن وتحت درمان فعلا که حالش خوبه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2728
داداش من سرطان بیضه داره .. و شیمی درمانی میشه دکترشم دکتر هادی مولاناست ... واقعا بچه ها اونا ...

سلام عزیزم پیش چه دکتر خوبی میره مطمعن باش حتمادرمان میشه و بچه دار هم میتونه بشه یکی از فامیل های منم پیش دکتر مولانا رفته بود برای درمان خداروشکر حالش خیلی بهتر شده.