2733
2734
عنوان

نمیدونم چی توسرشع

139 بازدید | 10 پست

سلام پسری ک بگع بریم فلان جا قبول نکنیم اسم کات بیاریم اصرار کنه ک بمون من دوست دارم قبول میکنم واقعا دوسمون داره یا میخاد ب مرور مخ بزنه من نمیدونم چی تو سرشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخ بزنه بخدا دروغن همشون. عشق من هف سال سعی کرد مخمو بزنه وقتی مخم زده شد دیگ نگم برات چقدر عوض شد. 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2728

من نمی‌دونم چی تو سر خودم و اطرافیانمه اونا از کجا بدونم؟!  

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا

بستگی به طرف مقابلت داره دیگه یه نفر ادم درستیه حرفشم میشه روش حساب کرد که اره دوسم داره یه نفر میبینی لاشیه چطور روی حرفش میتونی حساب باز کنی که راسته خودت که میشناسیش از اطرافیان دوتاتونم تحقیق کن البته ادم عاقلا ببین از لحاظ شخصیتی این واقعا درست و حسابیه یا نه جوابتو میگیری

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
مثلا  بگه باشه با شرایطت کنار میام

زر مفته بخدا عشق من میگف ایقد میام خاسکاریت حتی بابات منم هرروز کتک بزنه ولی دست نمیکشم چی شد وقتی اومد خاستگاری بابام یذره بد حرف زده بود جا زد و گف تو پشتم نیسیی و فلان. اولش میگن قبول میکنم شرایطتتو فلان ولی زمان ثابت میکنه

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2738
خب چی کنم ب نظرت 

گفتم دیگه باید بشینی با عقلت و یه چندتا ادم دیگه که عاقلن و یه شناختاییم روی طرف مقابلت دارن مشورت کنی بعضی وقتا ادم خودش درگیر احساسات میشه درست نمیبینه اخلاقیات طرفش رو با اون کسایی که زود جوگیر میشن و همه چی رو عاشقانه میبینن یا خیلی ساده هم مشورت نکن 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

من اگه بخوام از یه دختر سو استفاده کنم چکا میکنم؟ اولا اول کار که رابطه نمیخوم ازش چون اصلا عشقی بینمون نیست وابستگی بینمون نیست. اول خودمو بش نزدیک میکنم میگم با دخترا دیگه فرق داره من دختر دوشیزه می‌خوام برام خیلی مهمه، بعد اگه اهل خوشگذرونی باشه به بهانه خوش گذرانی میبرمش مهمونی مختلط ، یه خورده آبکی ، تا کار دست خودش بده، اهل مهمونیم که نباشه وقتی وابستش کردم نسبت به خودم ازش رابطه می‌خوام ، بعد میگم تو اگه منو دوست داشته باشی نه نمیگیو از این جور چیزا...اونم از ترس از دست دادن من تن میده. بعد که کیفو حالم باش تموم شد ، تازه یادم میاد که پول ندارم کار ندارم برم بگیرمش.یا اینکه منتظر یه بهانه کوچیک میمونم تا قهر کنم ازش برا همیشه! اما اگه قصدم جدی باشه؟ در این صورت خب اولا بکارتش برام مهمه، دوماً اول شاید یه ماه اولو هر از چند گاهی به بهانه‌هایی میبینمش تا با شناخت کمی که ازش دارم ببینم لازمه بیشتر بشناسمش یا نه . اگه نه که خدافظ و ما رو به سلامت ‌‌. اگه خوشم بیاد میرم با یکی از والدینش صحبت میکنم که قصدم با دخترشون جدیه ولی می‌خوام بیشتر بشناسمش و ادامه داستان. این خیلی مهمه که طرف مسولیت پذیر باشه ، حداقل کاریم که می‌تونه بکنه اینه که این جسارتو به خودش بده که بیاد اعلام کنه به والدینت که من قصدم با دخترتون جدیه