2733
2734
عنوان

دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 46 پست
دیگه بهش توضیح نده دیگه خودتو اثبات نکن برای کسی اونیکه بخاد باورت کنه میکنه  اونیکه نخاد تو ...

ببین اصلا ادمی نیست ک بهم شک داشته باشه یا ازم سوال جواب بخواد.اتفاقا خیلی نهربونه ولی الان چند وقته دست از منو زندگی کشیده.اصا همش تو خودشه...ادم حسلبم نمیکنه بهش میگم چرا میگه پول ندارم دستگ خالیه.منم الان ی هفتس کاری ب کارش،ندارم ..

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

امیدوارم این اشتباه رو نکنی و فقط با یک پیام تموم کنی همه چیزو

بیشتر از این توضیح دادن و اثبات خودم کار اشتباهی هست

ما راهمون یکی نبوده پس چه بهتر قبل از شروعش تموم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستی یا رفتی

هستم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
ببین اصلا ادمی نیست ک بهم شک داشته باشه یا ازم سوال جواب بخواد.اتفاقا خیلی نهربونه ولی الان چند وقته ...

مگه نمیگی خاستگارته؟

مگه نمیگی باورم نداره

حرف شنیده کشیده کنار

2731
مگه نمیگی خاستگارته؟ مگه نمیگی باورم نداره حرف شنیده کشیده کنار

منو با اون دختره استباه گرفتی عزیزم من تاپیکم در مورد شوهرم ب د

منو با اون دختره استباه گرفتی عزیزم من تاپیکم در مورد شوهرم ب د

اره متوجه شدم الان

شرایط اقتصادی سخته واقعا

مردا خیلی تو فشارن

نمیتونن بیرون جنگ راه بندازن دغ و دلی میاد تو خونه 

کار خوبی میکنی 

بیشتر تو خونه اهنگ بذار شاد

ارایش کن

لباس ..

یه سرگرمی واس خودت دست و پا کن 

بهش بگو درکش میکنی،میدونی شرایط چقدر سخته،بگو من تو زندگیتم که باهم بسازیم،من ادم موندنم پابه پات هستم،غصه نخور،باید چیکار کنم حالت خوب بشه..تو و این زندگی برای من خیلی باارزشین همه تو این شرایطا قرار‌میگیرن مهم اینه ما کنار همیم و حل میشه ایشالا 

2738
حس ششمم میگ دوسال دیگ بچه دار میشی

حست در مورد بارداری من چی میگه گلمممم بگو که هستم

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
امیدوارم این اشتباه رو نکنی و فقط با یک پیام تموم کنی همه چیزو بیشتر از این توضیح دادن و اثبات خودم ...

هم خیلی دوسش دارم هم اینکه صیغه بودم باهاش رابطه داشتم.

با پدرمادرش حرف زدم..نامزد اولش بخاطر دروغ تموم کرده باهاش الان اینجوری شده انگاری چشمش ترسیده نمیدونم رفتاراش اینجوری نبود اصلا میگفت گذشتت اصلا مهم نیس برام

2706