2737
2734

سلام بچه ها 

من غده های پاراتیروییدم بیشتر ازون چیزین که باید باشن و بخاطر همین دکتر گفته عمل لازمی 

من حتی گریه و بغضم میکنم گلوم پاره میشه از درد:)

حالا امشب خونشون بودیم گفت چرا بچه نمیارید گفتم حالا فعلا واجب که نیست یه بچه ام داریم 

گفت نکنه مشکلی دارید ولی نمیگید گفتم وا چه مشکلی فقط فعلا صلاح نمیدونیم بچه ی دوم بیاریم 

هی حرف زد از اینو اون که بچه دارن منم بخاطر این وضعم همش اعصابم خورده بهش با تن صدای یکم بلند تر گفتم خانوم+فامیلیش فعلا بچه نمیخوایم دیگه یهو برگشت گفت ها فهمیدم بخاطر مریض بودنته پس عروس از پایین شهر که گیرمون اومد دیگه مریض بیمارستانی فک نمیکردیم باشه  

ینی منو میگیداا انگار آب سرد ریختن روم دو ثانیه پوکر شدم همینجوری نگاش کردم شوهرم گفت مامان چرا چرتو پرت میگی بهش ساکت میشی یا خودم ساکتت کنم 

اصن هاج و واج موندم🙁 

گریه کردم اومدیم بیرون    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نمیدونم چی بگم واقعا

خوب مریضی واسه همه هست

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706