2737
2739
عنوان

بیاین بگین بچه دوم بیارم یا ن؟

537 بازدید | 70 پست

هشت ساله ازدواج کردیم هفت سال زندگی مشترک رو شروع کردیم 

ی خونه داریم ک تا چند سال اینده دست مستاجره ماهم مستاجریم ماشین هم داریم حدود ۱۰۰ تومن پس انداز و ی زمین ۳۰۰۰ متری هم پارسال خریدیم

از پدرشوهرمم حدود ۱ میلیارد ارث بهمون میرسه

خودم ۲۵ سالمه 

شوهرم ۳۳ 

دخترم ۲۷ ماهشه

از نظر جسمی هم لاغرم تقریبا ۶۳ کیلوام با قد ۱۷۰

ولی خب واسه بچه اولم ک سقط شد ۳ ماه اقدام بودم واسه دخترم۸ ماه اقدام بودم تخمدانام پلی کیستیک خفیفن 

جدیدا فیبرمم دراوردم شکرخدا

زمین۳۰۰۰متری؟؟!!!؟!؟!

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیار حتما 

دخترت حیفه ، تنها میمونه

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

ما نميتونيم بگيم كه. خودت بايد ببيني شرايطشو داري يا نه. 

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
2738
ما چمیدونیم  ولی بنظر من یه بچه کافیه

دقیقا

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

واقعا الان بهت بگیم بچه دار شو بچه دار میشی؟ عزیزم ما که شناختی از اخلاق شما و شوهرت نداریم چی بگیم 😶

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
کشاورزی بابا😂😂😂😂😂😂کلن شاید ۲۰۰ تومن باشه قیمتش

عاها

برگام ریخت:/

من خودم تصميم گرفتم نيارم. كلا تا وقتي ايرانم. 

يكي ميبييني تصميم داره ٥تا بياره... هركي يجوره خلاصه.

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
2706