2733
2739

نه قصد بازدید دارم نه چیزی چون خیلی دلم گرفته و با هر ضربه ای ک میخورم مث فیلم از جلوی چشمم رد میشه همه چیزایی ک کشیدم اینجا مینویسم بمونه یادگار خواستید بخونید 

۱۲ سالم بود تا اونموقع زندگی خوبی داشتیم سختی بود ولی دلخوشی هم داشتیم تااینک پدرم مرد علتشم این بود که پسرعمه ی من آدم درستی نبود و یه روز با عمه ی من اومدن و پدرم رو به زور بردن تا گند پسرعممو جمع و جور کنه و اونجا نمی‌دونم چی دیده بود و سکته کرده بود پدر نازنینم که همیشه پشت پناهم بود سکته کرد و مرد بدبختی های من شروع شد تا قبل از مرگش من فقط اونو داشتم راستش رو بخواهید تنها کسی ک دوسم داشت پدرم بود مادرم منو نمی‌خواست از رفتاراش می‌فهمیدم چون همیشه طرف خواهرم رو میگرف ولی خب بچه بودم هروخ خواهرم و مادرم اذیتم میکردن میرفتم پیش پدرم بغلم میکرد و دلم گرم بود ب بودنش بعد رفتنش من پشتم خالی شد و اینو تو اتفاق هایی ک برام افتاد فهمیدم اگه هستید بگم بقیه شو😔

واقعی؟؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایک لطفا

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
2738

خدا بیامرزه پدر مهربونتو عزیزم..

امیدوارم از اون دنیام حواسش ب دختر کوچولوش باشه و حالتو خوب کنه🙃بهش فکر کن بیاد تو خوابت تا یکم اروم بشی..

و اینکه واقعا متاسف و نارحت شدم برای این موضوع خیلیم نارحت شدم..امیدوارم مشکلاتت حل بشن ب حق خانوم ام البنین

2706