2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما کی هستین مردمو گمراه میکنین

ما گمراه نمیکنیم امیدمیدیم ..

شما کی هستید که به جمع خانما اومدید؟

Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜
2738
حس داره ولی میترسه بروز بده.... اره میرسی حتما ولی باید بیشتتر رابطتو باخدامحکم کنی

با دومی واااااقعا موافقم ینی یقین پیدا کردم حس ششمت قویه

میگم فقط واسه پسر خالم اخرش بروز میده یا ن؟

منتظرش بمونم به نظرت؟

من خودم خیلی دوسش دارم ده سال ازم بزرگتره

امام حسینم تو بهترین گنج منی❤️
اسی چرااا جواب نمیدییی

عزیزم دوباره بپرسید

کامنت ها خیلی زیاد شده..

به قبلی ها نمیرسم...

اگه کسی جواب ندادم دوبار کامنت کنه جواب میدم یکی یکی

Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜
با دومی واااااقعا موافقم ینی یقین پیدا کردم حس ششمت قویه میگم فقط واسه پسر خالم اخرش بروز میده ی ...

طول میکشه ولی بروز میده..منتظر باش

2706