2733
2739
بستگی به شرایط داره  با طرف گرم برخورد کردی فالوت نکرده احتمالا نه

با ی پسره با هم حرف میزنیم وفتی همو ببینیم

ولی بهم درخواست فالو نداد..اتفاقا پیجمم دید

یعنی خوشش نمیاد ازم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم عکسمو استوزی کردم ..اسم پیجمم تگ کرد ولی پسرا فالوم نکردن اتفاقا منو هم میشناختن یعنی خوششو ...

یعنی زیباییتو به نمایش گذاشتی فقط برای فالو کردنشون؟

چرا باید اینقدر واست با ارزش باشه  ومهم..

2731
دوستم عکسمو استوزی کردم ..اسم پیجمم تگ کرد ولی پسرا فالوم نکردن اتفاقا منو هم میشناختن یعنی خوششو ...

احتمالا.

خوششون بیاد حتما فالو میکنن.

ولی یچیزیو کلی بگم،یکی که ازت خوشش بیاد میاد راست و مستقیم بهت میگه.پس به اینکه فالو کرد یا نه و این حرفا توجه نکن.

❤️‍🔥
2738
ی پسرع ی مدت تو محل کارم بود همکارم بود ی روز با دوستاش شیرینی خورده بردن با خودش اورد گذاشت تو کم ...

امروز به یه بنده خدایی نون دادم،منظوری داشتم من؟نمیگم که اون پسر ۱۰۰درصد منظوری نداشته ممکنه داشته باشی ولی اینکه حتما خوشش اومده اینکارو کرده ۱۰۰درصد نیست،وقتی همکاراش خوردن به شما هم عنوان همکار گفت مِیل کنید..درگیر زیاد نشو

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
بنظرت پسره ازم خوشش میاد یا ن؟؟

الان همشو خوندم به نظرم ممکنه چون شیفت شب بودید حوصلش سررفته بود یا ممکنه کاملا برعکس باشه،ولی اگه منظوری داره میتونه راحت تر بهت نزدیک بشه،خدا کنه اصلا عاشق نشی،چون عاشق شدن  برای ازدواج راهه اخره

اول به دل نشستن ساده بعد داشتم معیارهای معقول و نه غیر معقول بعضی ها بعد تازه دل بستن و دوست داشتن حواست باشه دختر خوب،اگه هم خوشش بیاد ازت حتما نشون میده ولی اگه دیگه کاری نمیکنه به نظرم شب حوصلش سررمیرفت شیفت های شب حوصله سر بَرَن موفق باشی

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
2706