2733
2739
عنوان

باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مشکلاتی که ایران داره رو همه کشورای دنیا بدترشو دارن فقط نشون نمیدن 😂

😶انگار مسیولین خودمون بودم طرف میگفت قول میدم فلان و فلان😐خبرنگاره میگفت شما چند وقت پیش قول دادین عمل نکردین😐👈فکر کنم بیماری واگیر داره بین سیاستمدارا

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
عزیزم الان میریزن سرت مگه نمیدونی نینی سایتیا یه رگ امریکایی دارن؟

بهتره بگی خارجین ولی اشتباهی ازایران سردرآوردن😂

انگارنه انگارایرانم کشورشونه 

وافعاهندی هاوافغان هااحسنت دارن .باکلی مشکلات وجنگ وبدبختی بازم امون ندارن جنگ تموم بشه برگردن کشورشون

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
طرف میگفت الان نصف مردم بیکارن و مواد غذایی ندارن  قو الکی😂یه لحظه گفتم سیاستمدارا چرا شبیه ه ...

اینا رو از چ منبعی دیدی گل؟

اونجا هر ایالت واسه خودش مستقله  زور گویی حکومت مرکزی خیلی کمه.خیلیها بیکارن ولی غذا و حتی مشروب رایگان روزانه برای هرکسی بخواد فراهم هس. کارتون خوابها اگ بخوان بهشون خونه دولتی ب مدت یه سال داده میشه تا خودشون جم کنن ک گاهی خودشون چون کارتون خوابی با بی مسولیتی همراه هس ترجیحش میدن.

بلاد کفر تکنولوژی داره ک خیلی از تکنولوژی هاش رو مهندسای مسلمان طراحی و گسترش دادن .تورم برای اونا یعنی 5سنت شیر گرون بشه از بس تورم همیشه صفر بوده تحمل یه ذره شو ندارن. 

ما پوستمون کلفته .

چشامون باز کنیم واقعیت ببینیم باعث عبرت میشه

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
😧😐واقعانا 😐مخم سوت زد طرف داشت میکوبید انگار کشورشو منو داداشم قیافمون :😐🤔🤔😧

ازروظاهرقضاوت نکن😄

پروفایلت روعوض کردم فکرکردم دوتانارخاتون داریم توسایت

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
اینا رو از چ منبعی دیدی گل؟ اونجا هر ایالت واسه خودش مستقله  زور گویی حکومت مرکزی خیلی کمه.خیل ...

سایتش معتبره و اینکه لایو مستقیم آمریکا بود از جلسه فدرال رزرو آمریکا که برای ارز دیجیتاله برین چک کنید که جلسه امروز داشتن

😐دروغم ندارم 

😐خودش مسئول بود داشت میگفت من که از خودم در نمیارم 

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
😅عه یادم رف بگم😄خوبه؟ واقعا🌿

پرکفایل قبلت دلنشین تربود ولی اینم قشنگه .

اوضاع آب اصفهان بهترشد؟

پرکفایل قبلت دلنشین تربود ولی اینم قشنگه . اوضاع آب اصفهان بهترشد؟

وا اصفان فصلی همیشه از زمان قدیم یمدت آب داشت یمدت نداشت  خوش آبو هواترین. شهرستان خوزستان اصفان بوده از قدیم تا علان

2706