2733
2739
عنوان

بچه ها کمکم کنید برم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 31 پست
کارای بیرون نداری ؟ اخه من کارای بیرون دارم که پشت گوش میندازم خیلی   کارای اداری مثلا&nb ...

من نه فقط مهد دخترم میرم که نزدیک یعنی مرگم برم بیرون خیلی دل مرده شدم هیچ کاری خوشحالم نمی کنه

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین سعی کن صبا ۵دیقه زودتر ع تایم همیشگی بیدارشی.. ورزش کن..ی دوش بگیر.. صبونه مفصل بخور.. اهنگ موردعلاقتو گوش کن.. برو پارک.. کتاب بخون.. چیزایی ک دوسداری و انجام بده.. همیشه ام ب خودت بگو ک اینکارارو قراره انجام بدی..! 

ی کاغذ بردار چیزایی ک حالتو خوب میکنن و بنویس هرروزیم ک انجامشون دادی روش  تیک بزن و همینجور ادامه بده.. اصلنم ب خودت تلغین نکن ک نمیشع و فلان....روحیت خوب میشه عزیزم مطمعن باش

مثبت اندیشی و شکر گزاری کن   امیدوارم حالتون بهتر و بهتر بشه 🌹🌹🌹

ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم موفق باشی🙏🙏

2740
دارو خوب اگر ادامه میدادی  پس الان خودت باید بتونی به خودت کمک کنی   یا کمک بگیر از ...

فعلا که خودم با خودم دارم کار می کنم بیشتر کتاب میخونم رمان های اصیل فارسی حالمو خیلی خوب می کنه دوست دارم برم تو دنیای کتاب ها فارق از همه جا

ببین سعی کن صبا ۵دیقه زودتر ع تایم همیشگی بیدارشی.. ورزش کن..ی دوش بگیر.. صبونه مفصل بخور.. اهنگ مور ...

اره مرسی عزیز امروز با خودم فکر کردم اصلا ارزش نداره اینقدر استرس و ..  

و اینکه باید مثبت فکر کنم و با خودم گفتم حتما میشه که حالم بهتر بشه 🌹

ورزش کن  

یه مدت خیلی با خودم کلنجار میرم برای ورزش ولی متاسفانه انرژی ندارم که انجام بدم باید خیلی به خودم فشار بیارم تا بسه

یه مدت خیلی با خودم کلنجار میرم برای ورزش ولی متاسفانه انرژی ندارم که انجام بدم باید خیلی به خودم فش ...

بلند شو همت کن 

تا نکنیم از جامون کاری از پیش نمیره چیزی عوض نمیشه 

بلند شو همت کن   تا نکنیم از جامون کاری از پیش نمیره چیزی عوض نمیشه

قرار بود تو تاپیک من بیام به شما انگیزه بدم برای انجام کارها بر عکس شد😂😂😂😂🙏