2737
2739
عنوان

سوتی وحشناک من روز آزمایش ازدواج🤣😂

| مشاهده متن کامل بحث + 23372 بازدید | 171 پست
وای😂😂 حلال کن خندم گرف

حق داری راحت باش این میزان از شوت بودن خنده هم داره😅

همسرم تا لیوان رو دستم دید قهقهه میزد میگفت آرزو اضافه اش رو آوردی واسه ی من؟؟؟یعنی خااااک🤦‍♀️😅

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
یه روز رفتم آز یه پیر زنه با لیوان دستش اومد روبرم گفت دخترم ادرار شاشه یا عن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میگفتی والا شانس من عنه ک اول وقت با این سوال مواجه شدم 

حثتیتثکثثننیکززمچثچثگسکطنثحخثکیویحثمثکیینجثین😎کاربر قدیمی با افتخار تعلیقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه روز رفتم آز یه پیر زنه با لیوان دستش اومد روبرم گفت دخترم ادرار شاشه یا عن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای مردم از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

مادرشوهر منم میگه ادرار کوچیک💦 ادرار بزرگ 💩

حق داری راحت باش این میزان از شوت بودن خنده هم داره😅 همسرم تا لیوان رو دستم دید قهقهه میزد میگفت آ ...

وایییی😂😂😂😂 ، ادم خیت میشه اون لحظه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738

😂😂😂چه روز پر سوتی داشتی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
میخواستی به همه‌ نشون بدی هنرنماییتو🤭🤭🤭🤭🤭

نه بابا فک کنم از هول شوهر کردن بیناییم رو از دست دادم قفسه ی نمونه رو توی دستشویی ندیدم😁

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 🥺🙏😭🤲

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
بعد بلند شدم داشت گریم میگرفت   رفتیم داخل منتظر شدیم نوبتمون شد  رفتم جیش کنم ...

دیگه دروغات خنده نداره . اصرار داشتم دوتا ظرف بدین کم میاد😐

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂