2737
2734

شما که گفتین یه حریر تنها رو دوست ندارید و ساده است و باز رفتین حریر خریدین اینجوری خیلی ساده میشه میخواید از پارچه آبیتون هم استفاده کنید یا نه. اینم بگم تو عکس قبلیتون مشکل اصلی این لود پارچه کرمیتون طرح دار بود باید ساده انتخاب میکردین. امیدوارم نهایتا پرده خوب بشه.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه پول این دو پرده رو یه جا می دادی به پرده سرا می تونستی یه پرده ی ساده ی قشنگ بزنی .تیکه تیکه پول خرج نکن یه پرده ی قشنگ آماده انتخاب کن بعد پولت رو جمع کن بخر 

الانم پرده ی دومی که زدی بهتر هست ولی بد نصبش کردی، چون زیر پرده از وسط آویزون شده .

🌷🌷🌷تقدیم به خانم های گل نی نی سایت
2728
عزیزم اگه پول این دو پرده رو یه جا می دادی به پرده سرا می تونستی یه پرده ی ساده ی قشنگ بزنی .تیکه تی ...

اره باید خرجدنمیکرد بعدا سر فرصت میخرید ولی رفته پارچه خریده

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
فعلا بخدا پول دستک ندارم چکارکنم

نمیخواد اخه من قبلا گفتم همون پرده رو تنها بزن گفتی ساده هست تعجب کردم رفتی حریر خریدی. همون رو حالا بدوز بزن خوب میشه

من حریر خریدم ولی پانچ گرونه میخوام نوارپرده بدوزم خوب میشه؟

خوب میشه عزیزم بعدشم میتونی کتیبه بخری بزنی

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
نمیخواد اخه من قبلا گفتم همون پرده رو تنها بزن گفتی ساده هست تعجب کردم رفتی حریر خریدی. همون رو حالا ...

عزیزم اون تور کرمی اصلا ب خونم وسایلم نمیاد شما ک حضوری ندیدی خونه رو تم خونم ابیه 

....
2738

[QUOTE=224410799]یعنی 

عزیزم همینی که خریدی اگه خوب دوخته بشه عالیه و خونت دلباز میشه. ببین خودت گفتی مستاجرم و واقعا الان هم کلی خرج کردی اون پرده ها رو دوختی من اگه قبلا نگاه کنی گفتم بهت همین پرده قبلیتو از شلوغی دربیار والانا جدا بشه ساده بزن چون وقتی مستاجری نباید الکی خرج کرد. بعدا رفتی تو خونه خودت یا حالا بعد چند سال بده بیرون برات بدوزن چون بیرون تمیز تر در میاد اینو گفتم. الان همون جور ساده بدوزی هم عالی میشه من خواهرم وقتی رفت تو خونش یه پارچه ناز انتخاب کرد و همون ساده بدون هیچ دستکی داد براش دوختن همه گفتن چقد قشنگ شده و تا الان همونجوری هست. الان تو همونو اگه مامانت میدوزه بگو قشنگ و مرتب بدوزه حالا بعدا پول اومد دستت دستک هم براش میزنی یا همون دستکای آبی پرده قبلیتو جلو اون بزن شاید خوشکل بشه.امتحان کن ضرر نداره.

تور کرم تنهامیزدم ب خونم نمیومد اصلا

خودت بهتر میدونی بالاخره زدی دیدی نمیاد حالا حریر رو مگه تنها نمیخوای بزنی؟؟