2733
2734

چون فعلا نمیخوای پرده بخری همینجور ساده بهتره. چون خونت رنگش تیره هست باید یه پرده ساده شیری یا سفید بخری که فعلا نمیخواد این مدل پرده الانت قدیمیه. نکته بعدی اینه که زیرپرده ایتو چرا اینجوری زدی اونم وصل کن به چوب پرده زیری پرده کرمتم که جلو زدی خوبه. چیدمان خونتم قبلا بهت گفتم بده باز نظر خودته و سلیقه خودته چون سلیقه ها فرق دارن من میگم همونطور که گفتم مبلا و تلوزیونتو جا به جا کن بعد عکس کلی بفرست که معلوم شه حالا فضای خونت چطوریه پرده بهتر شده یا نه.  ولی اصلا اون شکلی که تو عکس بالا گذاشتی پرده رو وصل نکن خیلی بده. 

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چیدمان تغییردادم خب پس ابیو نزنم اگ حریر ساده بخرم چ مدلیربزنم

اگه اشکال نداره و دوست داشتی یه عکس بفرست کلی شاید الان که ساده کردیش خوب شده باشه الکی خرج نکنی.  وگرنه میتونی  کتیبه بزنی مثل اولی یا پانچی

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
اگه اشکال نداره و دوست داشتی یه عکس بفرست کلی شاید الان که ساده کردیش خوب شده باشه الکی خرج نکنی. &n ...

اگه پرده حریر نواردوزی کنیم و خودمون پرچین کنیم زشته بجای پانچ؟؟ن بابا درست نکردم 

....
2731
پرده شیری تنهام داغونه یجوریه

ببین پارچه ها رو برو ببین خیلی قشنگن ساده منظورم این نیست یه دست سفید باشه یا شیری منظورم اینه مثل اون پرده خودت نقش و نگار نداشته باشه بعد خواستی همین پرده الانتم باشه زیر پرده ای رو هم درست نصب کن 

ببین پارچه ها رو برو ببین خیلی قشنگن ساده منظورم این نیست یه دست سفید باشه یا شیری منظورم اینه مثل ا ...

ببین میخوام حریر بخرم اگ نواردوزی کنم و پرچین کنیم زشته چون پانچ نمیتونم

....
2738
اگه پرده حریر نواردوزی کنیم و خودمون پرچین کنیم زشته بجای پانچ؟؟ن بابا درست نکردم

چرا دیگه بالا درستش کردی همه والاناشو جدا کردی میگم اگه دوست داری عکس با چیدمان جدید خونت بفرست شاید خوب شده باشه

زیرپرده ای ب چوب پرده کرمی وصل کنم

اره این الان نصب نشده انگاری دو طرفشو رفتی فقط وصل کردی وسطش اویزونه نمای پرده جلو رو بد کرده

چرا دیگه بالا درستش کردی همه والاناشو جدا کردی میگم اگه دوست داری عکس با چیدمان جدید خونت بفرست شاید ...

اها یعنی کرمی وسط با دو تا ابی ک میگید عکس بدم من گفتم حریربخرم ک میگن پرچین زشته پانچم متری میگیرن

....
اها یعنی کرمی وسط با دو تا ابی ک میگید عکس بدم من گفتم حریربخرم ک میگن پرچین زشته پانچم متری میگیرن

نه اون که داغونه عکس دومی که فقط کرمی هست رو میگم با چیدمان جدید بفرست در ضمن زیر پرده ای رو هم به چوب پرده وصل کن.

پرده کرمیم تنهاجالب نیس ب خونم نمیاد

الان میخوای بری حریر بخری ولی میخوای ساده نباشه؟؟؟