2733
2734
عنوان

کارای خانواده ی شوهرم یادم افتاد دارم دیوونه میشم🤣کیا مثل منن

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 76 پست
گیر میدادم بیا،میگفتن مارو پسند نمیکنی،فکر میکنی کرونا داریم😐

فکر کنم اوایل کرونا بود همه فکر میکردن کرونا فحشه😂

ولی فدای سرت بیخیال این کاری که الان داری انجام میدی بهش میگن نشخوار فکری آدم رو دیوانه میکنه واقعا

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
عزیزم🤣فدا سرت گفتن که گفتن.... بخند ب حرفاشون هم لجشون میگیره هم به خودت خوش میگذره هم دوا نمیشه🤣

منم این روشو پیش گرفتم و خودمم کامل زدم به ک ص خلی  

راحتم الان بخدا.دلم میخواد روی پیشونیمم بنویسم حق باشماست باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وجدان چرا نوشتی حمید معصومی نژاد(رم)    

یهو به ذهنم رسید😂

کلا ایده های سمی زیاد دارم

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
گیر میدادم بیا،میگفتن مارو پسند نمیکنی،فکر میکنی کرونا داریم😐

تو که خوبی عزیزم من پارسال نیمه اسفند کرونا گرفتم به خونواده همسرم گفتم شرمنده نباید من کرونا گرفتم چنان جدلی راه انداختن که اره خواسته ما نریم وفلان تا یک ماه پیش قهر بودن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740
منم این روشو پیش گرفتم و خودمم کامل زدم به ک ص خلی     راحتم الان بخدا.دلم میخواد روی پیش ...

بنظرم بهترین روش رو در پیش گرفتی. 🤣👏

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

تو یه ساختمونی با ماسک رفتی نشستی ناهارم اوردن نخوردی خودت باشی بهت برنمیخوره؟ خب اگه از کرونا میترسیدی نمیرفتی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
یهو به ذهنم رسید😂 کلا ایده های سمی زیاد دارم

واقعا سمی هستن

خدایش عاشق حرف زندشم خیلی بحاله 

عشق جان❤فقط پیش تو آرومم  فقط باتوجهان خوبه   چه قدربدعادتم کردی  نباشی حالم آشوبه😍😍
2706