2410
2553

اصلا دارم روانی میشما🤣خودبخود یادم افتاده😐پارسال باردار بودم،افتاده بود توی کرونا،جاریم خونه ی هرکس می‌رفت با ماسک میرفت،منم دیدم کسی ناراحت نمیشه از کارش،پیش خودم گفتم بذار منم بزنم،به هرحال باردار بودم،رفتم خونه ی پدرشوهرم،نهارشون دیر شده بود،گفتن بیا نهار ،منم گفتم مرسی میل ندارم،یهو پدرشوهرم بی مقدمه گفت حالا ک نهار نمی‌خوری پاشو برو خونه ی خودت بشین،با ماسک نشستی اینجا ک آینه ی دق بشی؟😐منم باردار بودم و حساس،با گریه اومدم خونه،شبش ک شوهرم اومد طرف باباشو گرفت 😐 گفت باباش توضیح داده ک منظور بدی نداشته 😐 البته کلی بلا سرم آوردنا ولی این ی مورد رفته رو مخم،الان به زور ماهی یبار میرم،همش میگن بیا ولی کاملا از چشمم افتادن

منکه مهم نیس برام

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم هرشب مرور میکنم محبت هاشونو😑

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2714

بد گفت ولی خدایی حق گفت😂💔

هدفت چی بود اصلا از رفتن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

اووف زیاد تا دلت بخاد

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706