2733
2739

سلام به همه‌ی نی‌نی سایت های عزیز،

راستش من الان در دوران نامزدیم و حدود یکماه دیگه عروسیمه و مدتی هم هست شروع کردم واسه کنکور و دارم درس میخونم،هدفمم یه رشته خوب و متعالیه، اوایل که استارت زده بودم واسه کنکور داشتم خیلی خوب پیش میرفتم اما الان حدودا یکماهی میشه که دارم درجا میزنم... خوب نمیخونم یا کم میخونم و یا اصلا نمیخونم هی هم میخوام از فردا جدی شروع کنم بازم نمیشه، نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ ذهنم خیلی درگیره بخاطر عروسیم، درکنار اون یه سری مشکلات خانوادگی هم هست که همشون شدن ملک عذابم، هی با خودم میگم کاش شروع نکرده بودم به درس خوندن آخه یه عالمه هزینه کردم کتاب تهیه کردم از طرفی مشاور گرفتم که داره هر هفته بهم برنامه میده ولی من طبق برنامه مشاورم پیش نمیرم و همش دارم بهش دروغ میگم، میدونم به ضرر خودمه ولی واقعا خیلی ناراحتم😔 عذاب وجدان دارم و احساس میکنم دیگه کشش این همه مشکلو ندارم... 

دیگه انگیزه اون روزای اولو ندارم... جالبه بدونید با وجود همه اینا بازم یه میل سرکش تو وجودم طغیان میکنه که حتما یه رشته تاپ مثل پزشکی قبول میشم😐 میدونم با وجود شرایطم امر محالیه ولی چه کنم که نمیتونم با احساس درونیم مقابله کنم... 

دوباره با خودم میگم بعد از عروسیم اوضاع سخت تر میشه، کارای خونه هست، مهمون میاد و هزار تا مشکل دیگه... و دیگه اصلا نمیتونم بخونم، حالا شما بهم بگین من چه کنم؟؟؟!!!

انشالله بشه همون چیزی که آرزوشو دارم...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘