2737
2734

تاهمین دوماه پیش مداااام ازش بد میگفت ومیگفت اصلا ازش خوشم نمیاد.

یه دوماهی میشه جاریم هفته ای دو روز میره خونشون از صب تا اخرشب.

حالا شده قبله ی مادرشوهر.

هروقت میریم اونجا مادرشوهرم ازش تعریف میکنه.

ن ب اون شوری شور‌....ن ب این بی نمکی....

دروغ چرا.

حسودیم میشه انقد ازش تعریف میکنه

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولش کن بایا 

مهم اینه که شوهرت باهات خوب باشه مادر شوهر و جاری که دلیل نمیشن

عادتی ب لایک کردن ندارم اگه دیدی لایکت کردم بدون از بیوت خوشم اومده و حرف دلم بوده                                     آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند🙂
2731

شاید قبلاً سوءتفاهم داشتن ، الان رفع شده 

خوبه که دو نفر با هم دشمنی ندارن

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

نزدیک خونه تکونیاس جوششو نزن قراره بره پی کوزت بازی  

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738

اخه ینی روزی نبود دفعه ای نبود مادرشوهرم ازش بد نگه الان یجور ازش تعریف میکنه میخاد بمن بگه اون خیلی خوببه خوب منم زورم میاد

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
خودش و نزدیک کرده تو هم یاد بگیر خودت و نزدیک کن فاصله نگیر 

مادرشوهرم من زیاد نزدیکش بشم هی تیکه میپرونه هی تن تن تیکه میندازه ب ادم

مادر شوهرم منم تا جاریم تو عقد بود می گفتن بهترین عروس دنیا 

همین که نزدیک عروسی شون شد به خاطر اینکه جاریم گفته بود تعداد مهموناتون چقدره من باید بدونم 

به خاطر تالار و کرونا کارشون به دعوا کشید 

مادرشوهرم می گفت به اون چه ربطی داره تعداد مهمون های ما  😂😂😂

تازه جاریم تو دعوا گفته حالا فهمیدم عروس اول چرا باهاتون قطع رابطه است😁😁

2706