2733
2734
عنوان

چه طوری داداشم و نامزدش و جدا کنم؟

1647 بازدید | 97 پست

سلام

اینا دو ساله دوست هستن. دختر خوبی نیست اصلا. از لحاظ اخلاقی از لحاظ قیافه از لحاظ قابل اعتماد بودن. داداشم چند بار مچش و گرفته بود که داشت با پسرا چت میکرد بعد خانم گفته که همکلاسی بوده و...

داداشم و پیر کرده ‌. و اگه با این دختر ازدواج کنه واقعا بدبخت میشه.

دختره از لحاظ تحصیلات و قیافه زیاد سر نیست

ولی داداسم از لحاظ موقعیت اجتماعی و تیپ خیلی خوبه فقط جون بابای پولدار نداره طفلی مجبوره خیلی زحمت بکشه. دختره ی کاری کردع که اعتماد بنفس داداشم و گرفته و داداشم فکر میکنه اگه با این دختره تموم کنه دیگه نمیتونه ازدواج کنه و هیج دختری نگاش نمیکنه و این خیلی دختر شاخیه! در حالی که نیست

مامانم مریض شده از وقتی ناراحتی داداشم و میبینه. داداشم ۳۰ سالشه موهاش شروع شده به سفید شدن و اعصابش خرده و افسرده شده میگه من هیچی ندارم این چه خانواده آیه این چه شغلیه داداسم استاد دانشگاه هست ‌

چ کار کنیم؟ من دخالت نمیکنم چون میترسم بهم بگه حسودی میکنی نمیخوای خوشبختی من و ببینی ولی از طرفی دلم میسوزه 

ذره ای به حس دختره مطمئن نیستم و واقعا داداشم و دوست نداره

تو دخالت نکن

کسی بخواد بهم بزنه داداشته، ن تو

بشین سرجات

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگین دخالت نکن 

خواهرشه عباس آقا بقال سر کوچه نیست که بی تفاوت رد شه 

احساس مسئولیت داره نسبت به زندگی برادرش

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738

متاسفانه از دستت کاری برنمیاد خودش باید بفهمه داداشت

تو حالا با زبون خوش و قربون صدقه بگو براش

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
نگین دخالت نکن  خواهرشه عباس آقا بقال سر کوچه نیست که بی تفاوت رد شه  احساس مسوولیت داره ...

👍

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

از نوشتار هر کسی میشه چیزایی متوجه شد 

مثلا سر بودن 

مثلا بی اعتماد به نفس شدن داداشت 

مثلا سفید شدن موش 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706