2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقددد لوووس خب مثلا پربازدید بشه چه مدالی میدن بهتون:/// منم میگم زشته دماغت حتما عمل کن بای

کلا انلاین نیس شاید کاری براش پیش اومد رفت

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2731
آره به خاطرهمون عکس گذاشتم 

قشنگه

چندوقته عمل کردی وکجا؟

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
کار بدی کرد اف شد خب   همرو منتظر گذاشتهه

ولی درعوض چندنفر دیگه هم عکس گذاشتن🤪

2740
ممنون ،خیلی وقته عمل کردم دکترم عبدالله ذوالفقاری بود

گوشتی بود بینیت؟

چه مدت طول کشید تاورمش کامل رفت

بحث بینی عروسکی شد ،منم عکس گذاشتم چون به نظرم بینی عروسکی چهره روتغییرمیده 

اره دیدم بینیتونو قشنگه مبارکتون باشه ، کلا بینی تو قیافه ادم خیلی تاثیر میزاره 

اره دیدم بینیتونو قشنگه مبارکتون باشه   ، کلا بینی تو قیافه ادم خیلی تاثیر میزاره

آره من بچه بودم تصادف کردم ،دماغم قوزبرداشته بودخیلی اذیت بودم هرچی آرایش میکردم فایده نداشت تا ۲۲سالگی عمل نکردم خیلی توی ذوق میزد

تهش میرسه به خدا🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
آره من بچه بودم تصادف کردم ،دماغم قوزبرداشته بودخیلی اذیت بودم هرچی آرایش میکردم فایده نداشت تا ...

منم یه زمانی دوست داشتم عمل کنم ولی دوروبریام هیشگدوم دماغشون خوب درنیومده پشیمون شدم

2706