2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رو اینستاش نوشته بود پزشک

منم خب خودم ماما هستم یعنی ۵ ماهه طرح هستم و تموم شدم

گفتم خب بزارم حرفشو بزنه

شروع کرد...

من بهترینم من متفاوت ترینم فقط من میدونم زن یعنی چی زن الهه اس زن باید پرستید توجه به تک تک نیازهای معنویش کردو....

گفت من هیچی تو دنیا نیس برام قابل انجام نباشه من معنای واقعی عشق و میدونم هیچکس نمیدونه عشق چیه

اگه نیستید نزارم‌چون نمیخام الکی بزارم پربازدیدم اصلا نمیخام بخداااااا فقط ۱۰۰ نفری باشه اخرش راهنم ...

بگووووو فقط بگووو

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738

برای اولین بار میگم منم لایک کنید بعد بیام😌😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706