2737
2734
عنوان

خدا خودت جواب اشکایی که ریختمو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بدتر،تو کودکی هر روز زیر مشت و لگد پدرم بودم هر روز تحقیر ، حتی با شلوار پاره میفرستاد منو خیابون  ، همه با تمسخر نگام میکردن یا با کفش مردونه ، تحقیر میشدم

روزی که سختی به اوج خودش رسید روزی بود که خدا حاجتم رو به من داد
2728

خدا به چه ادمایی بچه میده مخصوصا دختر دسته گل شمام اون نیازمندت شد یه روز  بگو پسر جونت صدا کن کارتو بکن البته اگه محلت بذاره 😏

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
عزیزم ببخشید این سوال میپرسم عشقت اومد خواستگاریت؟

نه هنوز چون هردو قصدشونداریم

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2740
عزيزم مامانت اون لحظه عصبي بوده نفرين كرده ب دلت نگير مامان منم پسر دوسته

نه تو مامانمو نمیشناسی عصبانیت یبار دوبار نه هربار

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇

مشکلت فقط موضوع امشبو قدته؟ یکم زودرنجی بنظرم حرفاش برا قدت خیلی بچگانه از،رو بی عقلیه داداشت کوچیکه شاید خاصه ارومش کنه 

شرایطم تو زندگی خیلی خیلی بدتر این حرفاس از لحاظ خانواده زیاد خودتو ناراحت نکن تصورشم نمیتونی کنی کسایی به اسم پدر مادر چه کارایی میتونن کنن ک تو کارای مامانتو شیرین بدونی برا خودت😀 

مگه حل میشه؟من که سرنوشتمو قبول کردم تا آخر عمرم قراره رنج بکشم هیچ فرقی نداره 

حواست باشه به رنج عادت نکنی من عادت کردم از روزی که متاهل شدم سر سوزن هم غم نداشتم معنی زندگی رو فهمیدم، ماه های اول دنبال دلیل بودم رنج بکشم عادت کرده بودم

روزی که سختی به اوج خودش رسید روزی بود که خدا حاجتم رو به من داد
مشکلت فقط موضوع امشبو قدته؟ یکم زودرنجی بنظرم حرفاش برا قدت خیلی بچگانه از،رو بی عقلیه داداشت کوچیکه ...

قدو موضوع امشب یه بخشیه 

2706