2737
2739

حالا جریان منو باش جمعه مامانم خونه ما بود این کثافت یه قیافه ای به مامان من اخمممممم.یعنی از خجالت مردم .بی دلیل بودا .حالا بعد از ۶ ماه مامانم اومده بود 

به امید روزی که امضامو تغییر بدم که بالاخره منم آدم شدم مهربون شدم.برام یه صلوات بفرست خواهش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب بیمار بود تب شدید داشت می خوام ببرمش دکتر بیدارش کردم از مامانش میپرسه مامان برم؟ به نظرت این ...

وا همین؟ 

بخاطر همین موضوع کوچیک میخوای زندگیتو ب کام خودتو بچه هات تلخ کنی؟ میدونستی چقدر تو روحیشون تاثیر میذاره وقتی میبینن مامانشون با باباشون سرده؟ بچه ها نیاز به یک مکان امن دارن برای زندگی. بهتون پیشنهاد میدم که تو رفتارتون تجدید نظر کنید. حتی اگ همسرتون لوسه خشکه مامانیه شما مهربونی کن چیزای مثبتو ببین. الان اگ بچه نداشتی میگفتم طلاق بگیر ولی شما الان با دوتا بچه تازه فهمیدی با شوهرت مشکل داری؟ 

2728
وا همین؟  بخاطر همین موضوع کوچیک میخوای زندگیتو ب کام خودتو بچه هات تلخ کنی؟ میدونستی چقدر تو ...

نه میگم روز به روز شکوفا تر میشه خصلت وجودیش 

رفتارش با من مثل حریف جنگی و نبرد تو میدون هست

رفیق نیست 

زندگیم هیچ حریمی نداره 

مادر شوهر بی سوادم تصمیم گیرنده ی زندگیمه 

شخصی که جاریم راهش نمیده تو خونه و جزو ادم محسوبش نمیکنه

این روانی هم همین خصلت رو داره  جرات ندارم مهمون واسم بیاد

پدر من معتاد بود. دست بزن داشت. خرج نمیداد. تمام زندگیمون استرس بودو استرس همش دعوا همش داد همش کتک. هنوزم اون روزا یادم میاد نفسم میگیره. شما با روح و روان بچت اینکاری که پدرم کردو نکن. مامانم مینشست با ما دردودل میکرد غم عالمو میدیدم تو چشماش پیر شدیم تا بزرگ شدیم. شما نکن اینکارو با بچت قربونت برم

پدر من معتاد بود. دست بزن داشت. خرج نمیداد. تمام زندگیمون استرس بودو استرس همش دعوا همش داد همش کتک. ...

دوران مجردی خودم هم دست کمی از زندگی شما نداشت 

به امید وارد این زندگی شدم 

می خواستم همسرم رفیقم باشه اما از صد تا دشمن پست تره

2740

اگه از طرف شما محبت و عشق بیشتر ببینه و  اهمیت بهش بدی فکر کنم از این حالت بچه ننه بیرون بیاد  با کم محلی به مادرش بیشتر وابسته میشه بعضی مردا واقعا مثل بچه باید باهاشون رفتار کرد

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
اگه از طرف شما محبت و عشق بیشتر ببینه و  اهمیت بهش بدی فکر کنم از این حالت بچه ننه بیرون بیاد&n ...

باهات موافقم. مامان من از بابام خوشش نمیومد بلد نبود زندگیشو جمع کنه.بلد نبود الکیم شده بهش ابراز احساسات کنه هم خودش داغون شد هم ما

اگه از طرف شما محبت و عشق بیشتر ببینه و  اهمیت بهش بدی فکر کنم از این حالت بچه ننه بیرون بیاد&n ...

این سیاست رو ندارم بی احترامی نمیکنم 

اما میگم جواب خوبی باید خوبی باشه اگر جواب عکس بگیرم ناامید میشم

این سیاست رو ندارم بی احترامینمیکنم  اما میگم جواب خوبی باید خوبی باشه اگر جواب عکس بگیرم ناام ...

بخاطر بچه هات ب مدت یک ماه تمام سعیتو بکن. هرچی اون بدی کرد تو قربون صدقش برو فقط یک ماه اگ بازم اوکی نشد حالا با مشاور صحبت کن

دیشب بیمار بود تب شدید داشت می خوام ببرمش دکتر بیدارش کردم از مامانش میپرسه مامان برم؟ به نظرت این ...

خرس گنده کم مونده مامانش براش پستونک بذاره چندسالشه با دوتا بجه هنوز خودش قدرت تصمیم گیری نداره

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر