2737
2734

دندونم که خرابه از وسطش لثه ام اومده بیرون 

میخام برم دندانپزشکی ولی دوستم میگه سرماخورده باشی نباید بری تا خوب بشی. 

من سینوزیت مزمن دارم خیلی وقته. نباید برم تا خوب بشه؟😭

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من برو تا اول دندونت رو نگاه کنه ...فقط برای معاینه برو ببین نظر دکتر چیه 

آخه بخاطر همین سینوزیتم ، واکسن هم نزدم دوز اولو فقط زدم .😭میترسم نمیدونم چیکار کنم

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
آخه بخاطر همین سینوزیتم ، واکسن هم نزدم دوز اولو فقط زدم .😭میترسم نمیدونم چیکار کنم

اگه سرماخوردگیت خیلی حاده نرو ..ولی چون سینوزیت داری دیر تر خوب میشی ممکنه درد دندونت کلافت کنه ...چون میگی وسط دندونت خالی شده اگه درد خیلی زیادی داره احتمالا باید عصب کشی کنی ...بهتره به یه دندون پزشک مراجعه کنی  ممکنه قبلش بخواد ۶نپول بزنی یا قرص مصرف کنی یا یه وقت برای دندونت بگیری ... خود دندون پزشک ها چند ماسک رو هم میزنن و شما هم برای احتیاط بگو که سرما خوردی خودش بهتر صلاح میدونه ..درد دندون سخته

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
اگه سرماخوردگیت خیلی حاده نرو ..ولی چون سینوزیت داری دیر تر خوب میشی ممکنه درد دندونت کلافت کنه ...چ ...

مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی♥️♥️

2738