2733
2739

سلام 

من نهم هستم متاسفانه امسال ریاضیمو ترم اول رد شدم دونبال کتاب و ویدیو هستم که پایمو تقویت کنم چون امسال باید رشتمو انتخاب کنم خیلی نگرانم ریاضی 7/5گرفتم هیچکدوم از سال ها اینجوری نبوده امسال واسم مشکل پیش اومد نتونستم خوب کلاس برم دونبال کتابهای خیلی خوب هستم کسی سراغ دارههه ؟!لطفا بگید 

ترم اول مهم نیست اصلا نگران نباش 

برای ترم دوم بخون بالای ۱۳ بشی 

برو سایت الا یا قلم چی فیلم های تدریس گذاشته شده 

من با کتاب کمک درسی موافق نیستم ب نظرم با دیدن و گوش دادن بهتر یاد میگیری 

ویدیو آموزشی دانلود کن ببین مطمعنم باش نمرت عالی میشه

ترم اول مهم نیست اصلا نگران نباش  برای ترم دوم بخون بالای ۱۳ بشی  برو سایت الا یا قلم چی ...

آخه کلا پکیج میخام هم کتاب هم ویدیو نمونه سوال هر کدوم از معلما به یه سبک تدریس میکنن اینقد نگا کردم مغزم قاطی شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه کلا پکیج میخام هم کتاب هم ویدیو نمونه سوال هر کدوم از معلما به یه سبک تدریس میکنن اینقد نگا کردم ...

پوریا مظفریان هم خیلی عالیه 

کل ریاضی و توضیح میده مثل پکیج خریداری میکنید 

عالیه واقعا من ک راضی بودم

2728
ریاضی خیلی آسونه من تدریس میکنم... اگر خواستی کمکت کنم ... بنظرم برو سایت آلا ویدئو های آموزش ریاضیو ...

برا من آسون نیست اخه 

صفر تاصد ریاضیمو میخام معلممون تدریس میکرد نصف نیمه مثل اینکه براخودش داشت حل میکرد بعدهم میگه برید کلاس تقویتی منم که بهم اجازه نمیدن فقط میگن تو کتاب و.... خاسی میخریم میگن پکیج کل درساتو بخر 

اجازه نمیدن باکسی در ارتباط باشم....

برا من آسون نیست اخه  صفر تاصد ریاضیمو میخام معلممون تدریس میکرد نصف نیمه مثل اینکه براخودش دا ...

چیبگم بعضی از خانواده ها همینن مثل خانواده ما به هرحال کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم برادرانه کمکت کنم

2738

سلام گلم خوبی

تو رو خدا بگو موکل داریی؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
سلام ممنون  😐موکل میخای چیکار

کار دارم حتما گلم

داریی؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
میتونسی تو شخصی بیان کنی 

خواستم مطمئن شم

اجی درخواست دادم