2737
2739

بیاین بمن انگیزه بدین😔

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن کتاباموقایم میکردهمش میومدمنومیبردبیرون🤣موفق نشدم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2731
من متاهل بودم نمیتونستم مثل قبل بخونم چیزی که جواب دادم حاصل دانسته های قبل ازدواجم بود

الان موفقی شدی یانه

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
چ رشته 

انسانی

احتمال ۹۰ درصد کسی ک متاهله قبول نمیشه 

چرا😔

2738

من متاهل نبودم ولی یه خواستگار داشتم همون روزا خیلی ذهنم درگیرش بود نمیتونستم بخونم گند زد ب رتبم. البته رشته ای ک دوس داشتم قبول شدم...ج ردم دادم آخرش😐

یسریا میتونن تو هر شرایطی بخونن یسریام ن من از اونام ک میدونم نمیتونم چون ذهنم فقط باید درگیر همون شه فقط 

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
چرا😔

چون رتبه برتر کنکور روزی ۱۰ ساعت درس میخونده البته از سال دهم شروع کرده کسی ک متاهله مشخصه فکرش ب نامزدش یا شوهرش یا خونه مادر شوهرشه بهتره دیپلم بگیره بیخیال بشه 

عاشقانه عاشقتم سربازم
2706