2733
2734

من ٢٦ سالمه مجردم تو يه شركت حسابدارم ظاهرمم خوبه

شركتي كه من كار ميكنم دفتر مركزي عه يه شهرك صنعتيه ما وابسته ايم به صنايع كوچك

معتبر و خوبه

همه ي شركتهاي شهرك زير نظر ما هستن

حالا ي بانك داريم اونجا خب همه همو ميشناسيم 

معاونه از من خوشش مياد….پيره ها ولي خب دوست داره با من هي حرف بزنه(نظر بد نداره ها از رو مهربوني)

اوندفه بمن ميگه خانم فلاني تو چقدر خوووبي چرا انقدر مهربوني؟

ده بار تا الان پرسيده چقدر سابقه داري

كجاي شهر زندگي ميكنيد 

خودت دوست داري شاغل باشي؟

هيييي حرف ميزنه

حالا امروز برگشته ميگه چقدر سابقه داري گفتم دو سال

ميگه رسمي هستيد تا قراردادي؟ گفتم قراردادي

ميگه حالا حالاها كسيو بيرون نميكنن كه فكركنم

چرا آزمون بانك مارو شركت نميكني؟

اين همكاراي ما تازه استخدام شدن

انقدر بهم برخورد

مثل حس ترحم

چيكار به كار من داره؟

حالا خوبه من كارم هرچي نداره دهن پر كنه اسمش

بدم مياد اينجوري ميگه

حس بدي به كارم پيدا كردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر جان از پیرمردها بیشتر از همه بترس اگه آدم جوونی بود کمتر ممکن بود بهت نظر داشته باشه   

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بنظرم میخواد که کمکت کنه

برخوردن نداره که

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
نه ترحم نیست دارن بهت راه نشون میده قدرشو بدون و پیگیر استخدامی باش من خودم سه سال قراردادی بودم و ب ...

استخدامي قبول شدي؟؟؟

منم كارم خيلي سخت و فشرده س

ولي خب من معدل ليسانسم ١٤ عه

اغلب ١٦ به بالا ميخان

و ازمونام سخته كار هركسي نيست

من ارزوم بود كارمند بانك بشم

2706