2737
2739

سلام بچه من دوماهه پریود نشدم بی بی هم زدم منفی بوده ۲۰روز پیش یه آمپول پروژسترون ۵۰زدم پریود نشدم باز ده روز پیش هم یکی زدم بازم نشدم این دفعه دوتا با هم زدم به نظرتون از چی می‌تونه باشه من قاعدگیم خیلی نامنظمه اماهمیشه با یه ۵۰میشدم به نظر شما چیکار کنم 

تنبلی تخمدان داری یا کیست

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خودتو همش باآمپول عادت نده فرداآمپولم دگ روت تاثیری نمیزاره

بروسونو ببین کیستی چیزی نداری

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
2728

عزیزم هم دردیم  منم بیشتر از دوماهه پریود نشدم سه ماه پیش هم رفتم سونو یه کیست داشتم فک کنم اسمش ناکسین بود همچین چیزی گفت اون رسیده به دهانه رحمت و خودش رفع میشه.. منم تنبلی تخمدان دارم. قبل لا رازیانه سریع پریود میشدم. الان اونم روم تاثیر نداره. خیییلی بده. یعنی دچار یائسگی زودرس شدیم؟