2737
2734

همه مون میدونیم ک دختر خالم 

عاشق پسره خاله بزرگمه

خوده خالمم میدونه 

خیلی هم دختر گل و خوبیه 

ولی فقط چون وضع مالی معمولی دارن خاله ام نمیره خاستگاریش 

همش دنبال دختر پولداره 

اون روز خجالت نمیکشه برگشته ب این دختر بیچاره میگه تو دوستات فلانی رو خوشم میاد بهش بگو و عکس مهدی رو براش بفرست ببین چی میگه 

دختر خالم بیچاره همه اش صورت خودشو می‌مالید قرمز شده بود همه اش عرق میکرد

عکس شو فرستاد 

میگفت دوستم میگه خوشگله و از این حرفا

انقدر حالش بد بود بیچاره وقتی رفتن مامانم ب خاطرش نشست کلی گریه کرد 

بعدم فهمیدیم بیچاره همون شب تب کرده 

خاله ام واقعا خیلی بیشعوره همه اش میگم این کارش بی جواب نمیمونه 

نمیدونم چکار کنیم دل دخترخالم شاد بشه

برای عمر طولانی و باعزت پدر مادرم یه صلوات مهمونم کن دخترم خیلی زود داری بچه بزرگه میشی فداتشم میشه برای سالم دنیا اومدن نی نی تو دلیم برام دعا کنید شرایط خاص دارم  

پسر خالت دوسشنداره؟

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی چند سالشه 😭

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2731
2738

الان واقعا جوری شده که پسرا و خانواده هاشون بیشتر تو فکر تیغ زدن هستن. جالبه بازم به خانواده های دختر و دخترها میگن پول پرست 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

از من به دختر خالت بگو قیدشو بزنه

اگه پسره دوسش داشته باشه میاد جلو

ولی اگه به خواست خودش باهاش ازدواج کنه خالت نمیذاره آب خوش از گلوش پایین بره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

اخی 

خالت بره دختر پولدار بگیره ،دختر خالتم که خوب وخانم وگله انشالله از پسر خالت بهتر نصیبش میشه ،مهم پسر خالته که اختیارش دست مامانشه ،شوهر بچه ننه  واسه چیشه دختر خالت 

2706