2737
2739
عنوان

ایا دوره نامزدی برای شناخته

202 بازدید | 29 پست

مگه دور نامزدی برای شناخت نیست.نمیدونم چرا خانوادم اجازه نداد طلاق بگیرم از سوهرم ک حالا مجبور ب زندگی نباش بخاطر طفل معصومام.خیلی حالم بد خیلی برام دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید در برابر اجازه ندادنشون مقاومت میکردی

اگه تو نمیخواستی باهاش عروسی کنی کسی نمیتونست بزور لباس عروس تنت کنه یه مدت که بلاتکلیف میموندین خانوادت مجبور میشدن کوتاه بیان

تقصیر خود دختراست که هیچ تلاشی نمیکنن برای جدایی

{ خانم هستم }

نامزدی طلاق نمی‌خواد 

یه نشونه ک پسش میدی برای شناخته

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 
2738

به حرف خانوادت توجه نکن

به پسره بگو می خوام جداشم

بعدم ببین رکندقانونیش چطوریه کارای طلاقتو انجام بوه

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰

عشقم نامزدی برا شناخته نه عقد

اگ بخوای اینجوری پیش بری برا شناخت هر خواستگار عقد کنی باهاش، شناسنامت پر میشه😐

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
باید در برابر اجازه ندادنشون مقاومت میکردی اگه تو نمیخواستی باهاش عروسی کنی کسی نمیتونست بزور لباس ...

بخدا همه کار هاشون زوری بودن وهستن انقدر مقابله کردم حتی سم خوردم خون بالا اوردم هیچیم نشد.چقدر قرص خوردم نشد انقدر ب شوهرم گفتم بامن ازدواج نکن نکن گوش نکرد ک نکرد

فکر کنم اسی اینا به عقد میگن نامزدی... ما هم مثل شما نامزدی فقط یه نشونه ...

نامزدی شما چن ماهه معمولا؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706