2737
2734
عنوان

برا مامانش کادو روز زن گرفته برا مامان من نه بهش بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 152 پست

سلام منم دائم برای مادر شوهرم کادو  میگرفتم شوهرم هم برای مادرم می‌گرفت 

ولی مادر شوهرم پشت سرم میگفت چی گرفته  خب که چی اینو گرفته 

میرفت مینداخت اونور من از بقیه شنیدم و دیدم با کادوی بقیه هم هم برخورد داره 

دیگه چیزی نخریدم 

شما هنوز نامزدی و عقد نکردی لزومی نداره همه چیز و به نامزدت بگی حالا برای مادرت کادو بخری یا نخری وقتی خود مادرت بهت پول بده بگه برای مادر شوهرت بخر فرق میکنه تا نامزدت 

معلوم میشه نامزدت از ایناست که روی مادرش تعصب دارن 

الان نامزدت داره اینجوری میگه بعد عقد و ازدواج یه مقدار سختت میشه

حق داری ناراحت شی ولی به روش نیار 

حالا که گذشته و رفته 

ولی از من به تو نصیحت کم کادو بخر تا اون کادو براش عزیز بشه خیلی مهم نیس حتما قرض کنی یا حتما چیزی بخری اینجور که از حرفات فهمیدم از مادر پول میگرفتی ماهگرد براش چیری میخریدی ایا ایشون هم می‌خریدند یا نه ؟؟

وقتی یه چیز دائمی بشه از لطف و دوس داشتن برای طرف میگذره میشه وظیفه 

چون براش همیشه چیزی خریدی اینو جزو وظایف تو دیده که برای مادرش و مادرت بخری درصورتی که نامزدت باید میخریده نه تو 

ولی تو عقد نامزدی فرق میکنه نباید نامزدت بهت می‌گفته برای مادرم و مادرشبیه هم بخر اینو باید مادرت بهت می‌گفته که فلان چیز بخرم کادو بدی به مادر شوهرت

از الان حد و حدود و مشخص کن 

برای خودت مخصوصا 

خیلیا که الان مشکل دارن 

چون همیشه کوتاه اومدن در مقابل خواسته بی منطق و پر توقع شوهر و خانواده شوهر 

یا خیلیا میگفتن شوهرم شریک زندگیمه همه چیز و بهش میگفتن از حرفای مادر گرفته تا بحث با خواهر و برادر 

اینا بعدا در آینده برای خودشون مشکل پیش اومده 

که روی مرد به روتون باز میشه بد مادرتون خواهر يا بردارتون و میگه و چیزی نمیتونین بگین چون قبلا مجوز شو دادین 

خانما با سیاست برین جلو 

نه احساسی 

دست نیافتنی باشین نه همیشه در دسترس 💓

عزیزم چند وقت دیگه ولنتاین ینی هیچی نگیرم براش؟؟؟ اون واسه من کادو میگیره بعد خیلی کادو براش مهمه ح ...

اگر میگیره بگیر براش ولی خیلی خرج نکن در حد خودش بگیر ولی اینکه دم به دقیقه کادو بگیری جالب نیست اون مرده باید خرج کنه اینکه کادو براش انقدر مهمه و کلا پرتوقع اصلا جالب نیست سنتم خیلی کمه حتما کتابی که گفتم بخون و بیشتر صبر کن قشنگ بشناسیش بعد عقد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دائم برای مادر شوهرم کادو  میگرفتم شوهرم هم برای مادرم می‌گرفت  ولی مادر شوهرم پ ...

وای چقد حرفات خووووبهههه

دقیقاااااا انقد گرفتم ی جورایی شده وظیفه اگه نگیرم ناراحت میشه 

یکم بیشتر راهنماییم کن 

بشدت روی مادرش تعصب داره 

اگر میگیره بگیر براش ولی خیلی خرج نکن در حد خودش بگیر ولی اینکه دم به دقیقه کادو بگیری جالب نیست اون ...

باشه حتما میخونم اخه کادو خیلی براش مهمه

البته من بدون مناسبت هم زیاد گرفتم اشتباه اینجا بود اینطور دیگه محبت نیس وظیفه میشه اگه نگیری طرف بهش بر میخوره 

2728
الان دلم میخواد بهش بگم مگه خودت نگفتی بین مامان هامون فرق نزاریم پس چرا تو گذاشتی  ممکنه فکر ...

نه هیچی نگو 

منم به نظرم بیشتر روش فک کن 

چون ببخشید مشخصه آدم پر توقعی هستش 

نامزدی بدون عقد دائم یعنی آشنایی برای آینده ای موفق و شاد 

پس بیشتر فک کن 

کارهاش حرفاش و دقت کن 

نگو بعدا خوب میشه چون هنوز محرم نیستین اینطوریه پس مطمئن باش هیچ وقت عوض نمیشه 

مگه اینکه اتفاقی بیفته 

تا کم کم عوض شه ولی مطمئن باش چند سال از عمر و انرژی و روحیت گرفته میشه مخصوصا شما که مشخصه روحیه ی حساسی داری که دوس نداری کسی ناراحت بشه 

اشتباهت این بود که اون اندک پولو برای مادرت خرید نکردی

از این ببعد خودت برای مادرت زیاد ارزش قائل بشو

مثلا از چند ماه قبل از تولد و روز مادر شروع کن به پس انداز 

مامانتو خیلی تکریم کن 

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
نه هیچی نگو  منم به نظرم بیشتر روش فک کن  چون ببخشید مشخصه آدم پر توقعی هستش  نامز ...

اره عزیزم آدم پرتوقعیه اشتباه من اینجا بود اول زیاد چیز گرفتم اگه کم میگرفتم اینطور نمیشد خودم باعث شدم توقع بده بالا 

کاهی انقد بهم فشار اومده برای گرفتن یه کادو اما ترسیدم نگیرم ناراحت بشه 

2738
همون دیگه بد عادتش کردی کتاب زنان شیفته رو هم بخون بهت یاد میده رفتار درست و

عزیزم الان خوبه بهش بگم ناراحتم واسه مامانم هیچی نگرفتم غیر مستقیم بگم 

2706