2733
2739

سلام دوستان هفته ۲۱ بارداری ام ۲۰ روزی هست سرکلاژ کردم استراحت هم دارم ولی کارا شخصیمو خودم میکنم کارا خونمو در حدی که خسته نشم و سنگین نباشه. از دیروز درد تو واژنم حس میکنم دردش بیشتر اوقات خیلی خفیفه ولی حس میشه گاهی هم تیر میکشه , بچمم مداوم میچرخه گاهی تو رحم میزنه گاهی دور نافمه گاهی تو پهلومه... دکترم تا شنبه نیست منشیش گفت برو زایشگاه... تو رو خدا منو کمک کنین این دردا طبیعیه? نکنه بچم میخواد سقط بشه ? چکار کنم 😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارا رو انجام نده این چندماه رو تحمل کن معلومه اذیت میشی باید استراحت باشی بیشتر فعلا استراحت کن و شیاف بذار و فقط برای سرویس بلند شو انشالله تا فردا بهتر میشی

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2738

سلام عزیزم نه خدا نکنه سقط بشه.  وقتی بچه داره تکون میخوره نگران نباش،  منم  باید  سرکلاژ میشدم  ولی طول سیروکسم  رفت  یه شماره بالا  دکتر گفت باید استراحت مطلق باشی. ولی از ماه ۷  بارداری تا یک ماه بعد از زایمانم  واژن درد شدیدی گرفتم  به حدی که اصلا نمی تونستم از درد تکون بخورم یا  راه برم.تازه بچمم توی شکمم مدل بریچ بود با کف پاش به رحمم  هم فشار میاورد  تحمل کن بالاخره این روزا تموم میشه.  از توالت فرنگی ام استفاده کن.

نااميد از دَر رحمت بكجا بايد رفت؟يا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار
سلام عزیزم نه خدا نکنه سقط بشه.  وقتی بچه داره تکون میخوره نگران نباش،  منم  باید &nb ...

وای تو رو خدا یعنی استراحت کنم بچم سالم میمونه? دارم دق میکنم از ناراحتی😭😭😭 

منم درد رو تو واژن دارم بیشتر وقتها  دکتر برا چی سرکلاژ کرد  یعنی چه علائمی داشتی ؟؟؟

من طول سرویکسم ۳۰ بود گفت برای جلوگیری از سقط و زایمان زودرس باید سرکلاژ بشی  . تا دهانه رحمت مشکلی نداشته باشه سرکلاژت نمیکنن 

2706