2733
2739

کلا سه دسته شغل هست که فوق العاده میتونه برات پولساز باشه:

1. شغلی که دوسش داری، چون بهش علاقه داری حاضری واقعا توش تلاش کنی و به موفقیت های زیادی برسی.

2. شغلی که با شخصیتت جوره، هر کسی با یک جور کار بیشتر حال میکنه مثلا بعضیها شخصیتشون جوریه که کلا با هنر و کار فکری حال میکنن. اگه برای دنبالش چون تواناییشو داری میتونی توش موفق باشی.

3. شغلی که بتونی الان شروعش کنی، همه میتونن فکر کنن اگه ده میلیارد داشتن چه کسب و کاری راه مینداختن، اگه با چیزایی که داری ایده پیدا کردی مَردی😉

مطلب از یه پیج اینستا گرفته شده اگر کسی دوست داشت بگه تا اسمشو بگم. 

ولی در مورد خودم من کارم رو دوس دارم ولی کاری که بیشتر بهش علاقه دارم روانشناسی هست ولی نمیدونم تو سن 32 سالگی سراغش رفتن کار درستیه یا نه با توجه به اینکه به شدت به حقوق کار فعلیمم نیاز داریم تو زندگیمون. اگه نظری دارید خوشحال میشم بشنوم🌸🌸🌸

شبشوب، یعنی شب آشوب، یعنی آشوبنده شب، امیدوارم که هممون تو زندگیامون کسی رو داشته باشیم که تو شبهای سیاهمون نورانی ترین ستاره باشه 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شغلی که توش بهترینی

بهترین بودن خیلی خوبه البته اگر عملی باشه 👍

شبشوب، یعنی شب آشوب، یعنی آشوبنده شب، امیدوارم که هممون تو زندگیامون کسی رو داشته باشیم که تو شبهای سیاهمون نورانی ترین ستاره باشه 😊
تو 32 دیره به نظرم تمرکز کن رو کار فعلیت

بله درسته خودمم خیلی به این موضوع فکر میکنم ولی راستش رویای داشتن یه مرکز روانشناسی هیچوقت رهام نمیکنه😅

2738
شما شغلت چیه؟

برنامه نویسم

کارم رو دوست دارم ولی چیزی که واقعا عاشقشم روانشناسیه.

برنامه نویسها درآمدهای متفاوتی دارند از صفر تا ماهی 100 میلیون امیدوارم شما از بالاهاش باشی

نه خیلی بالا ولی حقوقم نسبتا خوبه. حالا نظری در مورد تغییر فیلد کاری ندارید؟

نه خیلی بالا ولی حقوقم نسبتا خوبه. حالا نظری در مورد تغییر فیلد کاری ندارید؟

تغییر فیلد کاری هر شخصی بستگی به علاقه اون شخص داره من خودم رشتم مکانیک بود ولی از ابتدا در بازار کار کردم شما نمیدونم به چی علاقه داری

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم