2737
2734

من انلاین خریدم منتهی تاریخ تولیدش واسه اخرای 98 

و یه سال دیگه هم تاریخ داره 

منتهی رنگش یجوریه که شک کردم به سالم بودنش 

میشه اگه دارین ازش یه عکس بدین یا بگین مال شما چه رنگیه؟

من دارم  شفافه ولی یکم به زردی میزنه  یه بوی تند هم داره

راضی ازش؟ جوابگو بوده؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم  شفافه ولی یکم به زردی میزنه  یه بوی تند هم داره

اره مال منم به زردی میزنه و بوی تندی داره 

مال شما تاریخ تولیدش واسه کیه؟ 

حس میکنم تولیدش متوقف شده چون من تو سایتهای مختلف گشتم پیداش نکردم اخرشم از یه سایتی پیدا کردمو و خریدم و اونم موجودیش تموم شد 

2728
لوسیون یا ژله؟!  اکثرا محصولات سینره ب زردی میزنه بخاطر گیاهان دارویی ک استفاده میکنن

وااای عنوانو اشتباه زدم🚶🏿‍♀️🤦🏾‍♀️ 

منظورم سیگل بود🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️

اره مال منم به زردی میزنه و بوی تندی داره  مال شما تاریخ تولیدش واسه کیه؟  حس میکنم تولی ...

من حدود دوسال پیش خریدم نمیدونم تاریخش مال کی هست

اره راضیم تقریبا 

عاالی نیست ولی بد هم نیست 

فقط دقیقا رو جوش بزن 

به پوست اطرافش بخوره زخم میکنه

خرس ها ، هم عسل خوارند و هم گوشتخوار 🇷🇺🇷🇺
2738
من حدود دوسال پیش خریدم نمیدونم تاریخش مال کی هست اره راضیم تقریبا  عاالی نیست ولی بد هم نیست ...

مرسی عزیزدلم از راهنماییت 

مال من سیگله اصلا حواسم نبود 

ببخشید وققتو الکی گرفتم 

واقعا شرمنده شدم خودم

وااای عنوانو اشتباه زدم🚶🏿‍♀️🤦🏾‍♀️  منظورم سیگل بود🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️

😂😂

من لوسیون اورین دارم اونم کاملا زرده رنگش و بوشم خیلی زننده س روی جوش باز هم اصلا نباید بزنی میسوزونه 

😂😂 من لوسیون اورین دارم اونم کاملا زرده رنگش و بوشم خیلی زننده س روی جوش باز هم اصلا نباید بزنی م ...

اخه مال من چون تاریخ تولیدشم واسه ۹۸ واسه همین نگرانم نکنه خراب شده

2706