2737
2739

بهم گفتن چون تاپیکم رفت تو پربازدیدا یکی ازین جایزه ها رو انتخاب کنم ب نظرتون کدومو بگم؟

۱.دریافت ی سکه بهار آزادی طرح جدید

۲.ب ازای هر بازدید ۱۰۰۰تومن دریافت کنم

۳.به عنوان نی نی یار فعالیت کنم

۴.کل سایتو بزنن ب نامم

😂😂😂😂😂

کدومش ب نظرتون😂😂😂

با کاربری های قبلیم چنبار رفتم پربازدیدا ولی تهش رسید ب ترکیدنم و لغوکاربری شدنم😂😂

پس از پربازدیدی جز زخم خوردن چیزی بهمون نمیرسه🤣

🚫تاپیکم جنبه شوخی داشت😊

اوناییکه جدیدا عضو شدن فک نکنن راسته😉

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂😂وااااااي سكه

اره اونم طرح جدید😂

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2740
مورد 4 به صرفه تره 

اره اینجوری کلی تبلیغ میزارم تو سایت و پولدار میشم😉

ایستگامون کردی؟؟

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
۴ رو انتخاب کن راااحت😂

اره والا

یکاری میکنم ک تا تبلیغی ک من میخامو نکنید اجازه تاپیک زدن نداشته باشین

آخه دیگه جایی تو سایت نمونده ک تبلیغ نذاشته باشن😂

2706