2737
2739
عنوان

کارما♋♻️

175 بازدید | 26 پست

سلام .عصرتون به زیبایی وجودتون🌺🌱

یسوال داشتم بچه ها چقدبه کارما یا اینکه زمین گرد اعتقاد دارین؟ اینکه میخای ی کاری رو انجام بدی ی کار خیر ی عده حسود مسخره ات میکنن یا بهت استرس میدن یا نمیذارن بعداً میفهمی از حسادت شون بوده میسپاری به قانون کارما .. بنظرت همون اندازه کار اونا جواب میگیرین یا بیشتر تا حالا دیدین با چشماتون ...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی اعتقاد دارم 

با هر دستی بدی با همون دست می گیری

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من خودم کسیم که هرکس اذیت یا ناراحتم کنه به۲۴یاعت نکشیده خداجوابشو میده

قانون کارما کاملا واقعیه وهرکسی باهرنیتی یک کاری کنه حالا چه خوب چه بد دنیا جوابشو میده

بنام خداوندی که تمام خواسته های مارا میشنود واگر با ذهن خودمان جلویش را نگیریم همه را اجابت میکند.
2738
واقعا سکوت کنی بسپاری بهش جوابت میده ؟ نمیتونم ببخشم واقعا اگه با چشمام نبینم .....😔💔

آره مطمئن باش بطصوت خیانت، تصادف،دروغ و... دنیا جوابشو میده شک نکن این قانون طبیعیه دنیاست

بنام خداوندی که تمام خواسته های مارا میشنود واگر با ذهن خودمان جلویش را نگیریم همه را اجابت میکند.
یله همون چوب خدا یا از هر دست بدی از همون دست پس میگیری کلن اعتقاد داری ؟

بعضی وقتا تو این دنیا چوبش رو میبینن بعضی وقتا هم شاید بمونه برا آخرت

هیچ چیزی بی حساب نمیمونه

آقا
واقعا سکوت کنی بسپاری بهش جوابت میده ؟ نمیتونم ببخشم واقعا اگه با چشمام نبینم .....😔💔

نه...اینطور بود خوب نیست...من نمیدونم قانون کارما چیه...اما میدونم روح لطفیت انسانیت حتی اگه بهش بدی هم بشه باز دلش نمیاد ظلم کننده بد ببینه!

اونقدر لطیف باش جانم که برای دشمنتم نتونی بد بخوای 🙂

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2706