2733
2739

بچه ها من شوهرم سابقه خیانت داره الانم چن ماهه با تعخد برگشتم بخدا فعلا ن پول دارم ن خانواده ام دخترمو قبول میکنن براهمین دارم درس میخونم کار پیدا کنم براهمین نمیتونم فعلا طلاق بگیرم .سه سال پیش من متوجه شدم همسرم به همکار خانومش پیام داده وخیلی صمیمی حرف زده همکارش مجرده.بعد ک من دیدم کلی دعوا وداد وبیداد بعدم زنگ زدم به اون خانوم بهش گفتم اونم گف ک من واقعا بی منظور جوابشو دادم فک نمیکردم فلانی نیت بدی داره ببخشید اگه ناراحت شدید انصافا تو پیاماهم شوهرم زیادی صمیمی بود دختره رسمی جواب داده بود حتی اخرش گفته بود عید رو از طرف من به همسرتون ودختر گلتون تبریک بگینن منم ب زنه گفتم شوهرم اسم تورو ی نقطه ذخیره کرده اونم خیلی ناراحت شد گف اگه نیتی نداره خب چطور من فامیل اونو سیو کردم اونم فامیل منو سیو میکرد خلاصه بماند ک بعدش شوهرم رفت پرینت گرفت فهمید بهش زنگ زدم کلی دعوامون شد وهمه منو مقصر دونستن ک چرا به همکارش پیلم دادم وابروشو بردم 😓 خلاصه ماجرا تموم شد بعدش اون دختره از اونجا رف  شوهرمم میدونست من خیلی روش حساسم براهمین هیچی راجع بهش نمیگف فقط ی بار گف فلانی خیلی دختر خوبی بود حیف ک رف ک اونم اخرش دعوا ک چرا میگی حیف ک رفت .خلاصه من فک میکردم دیگه برنگشته تااینکه چن شب پیش متوجه شدم شوهرم به یکی ۷ تا پیام داده ولی پاک کرده پرسیدم به کی پیام دادی گف به دوستم منم شک کردم اخه بااون دوستش خیلی وقتع حرف نمیزنع خلاصه یجوری فهمیدم ودیدم به شماره اون دختره پیام داده خدا شاهده هر فکری ب ذهنم اومد اینکه سه ساله باهمن واینا خلاصه اینجا تاپیک زدم ک بنظرتون ب دختره زنگ بزنم یا ن اخرشم دووم نیاوردم وزنگ زدم 

توروقران بخونین تا من بقیه رو بذارم توروخدا نرین ترسیدم بگین زیاده من واقعا ب کمکتون نیاز دارم هیچکسو ندارم بهش بگم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هستیم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738
تو که هر کاری می خواستی کردی   الان آمدی مشورت چی بکنی؟

بعد هر کاری ادما دوست دارن تاییدشون کنن ک اره افرین دمت گرم

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
تو که هر کاری می خواستی کردی   الان آمدی مشورت چی بکنی؟

تصمیمشم جداییه 

نمیدونم چرا پیگیر خانمه س 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706